Wpis z mikrobloga

@ArtBrut: zrobiliby paradę na trasie WZ lub placu defilad (który demolują) a nie na alejach ujazdowskich gdzie uja widać a z kamer też kiepsko bo drzewa - byłem dwa razy
  • Odpowiedz
@ArtBrut: hurraaa moje plemie jest silniejsze niz somsiada, dzieki temu problemy dnia codziennego, takie jak zapisy do kardiologa na 2025 odchodza na plan dalszy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@qusqui21 Tak. Dlatego jeszcze Ukraina jest niepodległa.
Dyplomacją jeszcze nikt dziego zwierzęcia nie przekonał do pacyfizmu. Drapieżnik będzie zawsze polował na słabszego. Dzikie zwierzę widzi tylko siłę.
  • Odpowiedz
@qusqui21: Mnie ciekawi z jakiej okazji mamy robić jakąkolwiek paradę.
Bo kumam że do tej pory były z okazji święta wojska polskiego, które to święto powstało na pamiątkę bitwy warszawskiej, ale jak wiemy od niedawna wojsko polskie nie przyczyniło się do wygranej a Maryja, więc po co wojacy mają paradować? Niech biskupi sobie świętują swoje święto kapłana polskiego.
  • Odpowiedz
@Pentylion: nie byłoby tylko będzie. Zyskać życie obok siebie przejadą Abramsy, Leopardy i K2, za nimi kraby i K9. Kwiku będzie co niemiara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jedmar: rzeczywiście ale przez pandemię chyba 2 lata nie było i zapomnialem. Ja byłem dawniej jak było na alejach ujazdowskich. Fajnie jeszcze jakby prezydent stał przy balustradzie nad trasą na starym mieście - niezła trybuna by wyszła
  • Odpowiedz
@ArtBrut jakby odwalić taką Paradę jak w 1966 i wszytko, abramsy, k9, kraby i na koniec trał przeciwminowy Bożena 4....
Aż się rozmarzyłem. Czekałbym za płotem od rana ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz