Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć mirabelki.
Jakie badanie musiałyście mieć zrobione, żeby dostać antykoncepcję hormonalną?

Mam już zrobiony zestaw od jednego ginekologa, ale jak poszłam do innego, żeby mi przepisał tabletki to dostałam nowy dodatkowy zestaw do zrobienia ( z racji tego, że to było w luxmedzie, to ciężko mi chodzić do tej samej osoby - nie ma terminów).

No i teraz chciałabym sprawdzić, czy faktycznie znowu muszę robić serię badań czy wystarczy iść do kogoś z tym, co już mam.

#rozowepaski #ginekolog #zdrowie


Piszę z mirko anonim głównie po to, żeby dać opcję odpowiedzi incognito ;)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): Podstawowe badania krwi + wątroba. Ale zastanów się czy na pewno, ja brałam 7 lat i żałuję - rozwalona tarczyca, guzki w piersiach i zerowe libido plus humorki. Hormony robią poważne przetasowanie w organiźmie, także w psychice. Ja odradzam bo wiem z czym się to wiąże.


·
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): > Ale zastanów się czy na pewno, ja brałam 7 lat i żałuję

Jeśli brałaś ciągiem tabletki antykoncepcyjne przez bite 7 lat, to nie dziwota, że sobie rozj**ałaś organizm. Ale mam wrażenie, że o tym się nie mówi. Sama nie usłyszałam tego od własnego lekarza, a dopiero od koleżanki, która poszła do lepszego specjalisty endo-gina, a nie pierwszego lepszego ginekologa.

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Ok w sumie po tym co tu piszecie, to może faktycznie warto się zastanowić.
Przyznam, że też drugi ginekolog, u którego byłam nie tylko dał mi więcej skierowań na badania, ale też powiedział, że nie przepisuje tego zdrowym osobom.

Tylko, że jednak mnie kusi, żeby spróbować, w sumie nie planuję tego brać aż tak długo.