Wpis z mikrobloga

gejmingowy, skórzany


@Gumaa: Mam, nie polecam. Skorzany fotel tylko z klimatyzacja, inaczej to jest meka. Gejmingowy placisz za marke, ok sa dobre modele, ale doplacisz troche i masz dobry fotel biurowy.

DxRacer oblazi ze "skory" praktycznie od 6 miesiecy uzywania i dbam o niego dobrze, mam i balsam i maslo do natluszczania, nic to nie daje. A od masla dostalem tylko uczulenia.
@Gumaa: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je przymierzać. Jeżeli zależy Ci na trwałości to zwróć uwagę na okres gwarancji.

Najtańsze ergonomiczne z 5-letnią gwarancją (przy założeniu że wzrost i waga są typowe):
- Nowy Styl Navigo MESH który np. z mechanizmem synchronicznym FS, siedziskiem tapicerowanym (pokrytym 50mm pianką wylewaną 60kg/m³), oparciem siatkowym (z 70mm regulacją wysokości), podparciem lędźwiowym LU2 (z 70mm regulacją
@armt: Zastanawiaja mnie dwa modele - kinnarsp (plus - na tym siedzialem kilka lat lub jakis nowszy model z ich oferty) lub jakis herman & miller (te musze przetestowac w jakiejs dalszej przyszlosci jak uwolni mi sie troche zasobow na zakup).

Obecnie siedze od 2 lat na Ioo WS ale dlugoterminowo sie troche wygniata siatka na plecach i wbija sie plastik w kregoslup.
@armt: Jesteś jakimś przedstawicielem handlowym, że na każdym portalu piszesz te swoje wysrywy o Nowym Stylu? xD Przeglądając fora w poszukiwaniu informacji na temat foteli, wszędzie widzę tą samą regułkę, więc chyba dobrze Ci idzie ta reklama.
Zastanawiaja mnie dwa modele - kinnarsp (plus - na tym siedzialem kilka lat lub jakis nowszy model z ich oferty) lub jakis herman & miller (te musze przetestowac w jakiejs dalszej przyszlosci jak uwolni mi sie troche zasobow na zakup).


@Warrior: Z Kinnarps masz 3 modele Plus, Cappella i 9000; natomiast z Herman Miller masz Embody. Z innych możesz przymierzyć np.:
- Steelcase (Leap, Gesture, Please);
- RH (Logic, Mereo, Axia);