Wpis z mikrobloga

Mózg mi rapuje peję od tyłu.
Jak to jest, że czołowy komentator obecnej wojny na wschodzie, przeprowadza wywiad z gościem, który przynależy do batalionu jawnie nawiązującego do nazizmu, i to zwyczajnie w dyskusji publicznej przechodzi bez echa?

W komentarzach na youtubie ani słowa na ten temat. Na twitterze tylko jacyś ludzie pisali bezpośrednio pod wpisem Zychowicza i w zasadzie to tyle. Ja nie tawarisz ale nie trafiają do mnie tłumaczenia, że hehe dupka piecze bo strzela do ruskich, hehe co z tego, że naziole skoro zabijają orków. xDDD

Naziol jest naziol a ruska swołocz jest ruska swołocz. Tępić należy i to i to.
Skandaliczne to zachowanie i naprawdę jestem zaskoczony ciszą w eterze.

#zalesie #ukraina #rosja #wojna #ruskimir #nazizm #nacjonalizm #zychowicz #historiarealna
j.....k - Mózg mi rapuje peję od tyłu.
Jak to jest, że czołowy komentator obecnej woj...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 34
@SoulSouthSon: oczywiście, że masz rację, ale nieprędko będziemy w stanie, przynajmniej jako Europejczycy, postrzegać swastykę jako symbol szczęścia. Zupełnie nie rozumiem, czemu takie kontrowersje nie są ucinane. Wystarczyłoby zrezygnować z dotychczasowych emblematów i wyczyścić szeregi z ludzi, którzy mają wydziaraną tego typu symbolikę.
@SoulSouthSon: oczywiście, że masz rację, ale nieprędko będziemy w stanie, przynajmniej jako Europejczycy, postrzegać swastykę jako symbol szczęścia. Zupełnie nie rozumiem, czemu takie kontrowersje nie są ucinane. Wystarczyłoby zrezygnować z dotychczasowych emblematów i wyczyścić szeregi z ludzi, którzy mają wydziaraną tego typu symbolikę.


@jarzabek: i tym właśnie pokazałeś jakim jesteś ignorantem. :) Sprawdź najpierw, jakie logo ma AZOV od 2015 roku. Poczytaj o ultimatum zachodu co do czystek w AZOVie,
@PomocnikBob: poproszę o wypunktowanie mi tej ignorancji, bo jeżeli jestem w błędzie, to chętnie zmienię zdanie.

@SiemaWaliszKonia: dobra, ty już #!$%@? na czarną listę trollu, bo jedyne co potrafisz to szczekać. Gdzie niby wychodzi w moich wpisach bycie ruskim psem? W tym, że nie rozumiem cyrylicy i proszę o tłumaczenie? xD Zdecydowanie za dużo siana wydałem na wachę i wysiłku włożyłem w podróże na granicę, żeby pomagać uciekającym rodzinom, żeby
@PomocnikBob: dzięki za info. Nie będę ukrywać, że mój research nie był wyjątkowo głęboki, ale to też pokazuje, jaki smród za azowem ciągnie się do teraz.

@SoulSouthSon: tego nie musisz mi tłumaczyć. Zwykle używam sformułowania "napaść rosji na Ukrainę", ale wyjątkowo posłużyłem się "wojną", bo łatwiej weszło w kontekst.