Wpis z mikrobloga

@kretovsky: OFnK, ładujesz za 30 (piątaka masz po zakupie) za co dostajesz ileś tam GB, do tego włączasz promocyjne i przedłużasz ważność pakietu internetowego na rok (nie głównego konta, ale sam pakiet internetowy) co automatycznie przedłuży ważność numeru na wychodzące.

U mnie wyszło tak jak na obrazku, włączyłem jakieś "Darmowe 100 GB za założenie konta Mój Orange"
k.....e - @kretovsky: OFnK, ładujesz za 30 (piątaka masz po zakupie) za co dostajesz ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-8 o 19.46.06

Pobierz
  • Odpowiedz
@kretovsky:

Jeśli karta ma wysyłać jedynie jakieś dane o stanie czujników, telemetria itd. to w sumie wystarczy przenieść numer z innej sieci do Orange free na karte(przez kuriera) gdzie za przeniesienie masz rok ważności konta i 2GB ważne rok, po wykorzystaniu 2GB jest lejek 64kB/s co też wystarczy do tych zastosowań.

Ale jeśli ma być wysyłany obraz z kamerki trzeba brać coś z większym pakietem w zależności od zużycia danych.

-
  • Odpowiedz
  • 0
@cotozazycie: aktualnie odkopałem w domu kartę z njumobile gdzie mam pakiet
"wszystko za nie więcej niż 29 zł" gdzie liczą mi 19gr za 1MB gdzie jest ponoć bezterminowa ważność konta i środków (gdy nie ma ruchu na karcie to raz na pół roku dostaje się ponoć SMS z pytaniem o podtrzymanie numeru, także mały ruch sieciowy z czujników podtrzyma mi ważność karty)
zobaczę sobie po paru dniach w statsach na stronie
  • Odpowiedz
  • 0
@klepie-biede: dziś kupiłem starter z orange, babka w salonie powiedziała mi, ze jak raz na miesiąc nie zadzwonię/nie wyślę SMS to będzie pobierana opłata 5zł/msc za utrzymanie numeru. Korzystanie z samego internetu podobno nie wystarczy, prawda to?
  • Odpowiedz
to będzie pobierana opłata 5zł/msc


@kretovsky: no ale jak wsadzisz do router'a to coś tam będzie pobierał i opłaty nie ma
#!$%@? głupoty, mi nic nie nalicza na tych co mam w urządzeniach GPS i w routerze
  • Odpowiedz
@kretovsky:

Jeżeli nie będziesz korzystał z telefonu, pobierzemy opłatę 5 zł za każde 31 dni braku aktywności. Co oznacza brak aktywności? Brak aktywności oznacza, że nie wykonałeś żadnego połączenia wychodzącego, nie wysłałeś SMS, MMS, nie łączyłeś się z internetem, nie włączyłeś pakietu lub usługi – ani razu w ciągu 31 dni.
  • Odpowiedz
  • 0
@klepie-biede: tak myślałem że wali w ciula, zresztą się nie dziwie, w takich salonach to przeważnie jak i w media marketach, niczego nie wiedzą
aktywowałem sobie te 100giga internetu dla nowych i gut gut mam ważne do 1 lipca 2024. Skad masz 150gb? ja mam 106 giga
  • Odpowiedz