Wpis z mikrobloga

#czestochowa #patologia #prawo #przegryw #bekazprawakow #bekazkatoli #dzieci #smierc
Jakby wam było mało patologii w patologii, to macie ciekawostkę na temat "ojczyma" który katował tego dzieciaka:

Tymczasem dziennikarze "Faktu" dowiedzieli się nieco więcej o przeszłości Dawida B. Z ich ustaleń wynika, że już w 2003 r. jako siedmiolatek stanął wraz z bratem bliźniakiem przed Sądem Rodzinnym w Częstochowie. Mieli wepchnąć do stawu dziewięcioletnią koleżankę. Dziewczynka utopiła się. Sąd uznał, że zdarzył się nieszczęśliwy wypadek, a bracia - z uwagi na swój wiek - uniknęli kary. Według informacji dziennika Dawid B. był w przeszłości karany za rozboje, kradzieże, groźby karalne i naruszanie nietykalności cielesnej. Wyszedł z więzienia w 2019 r. i od tamtej pory nie pracował.

Na screenie rozszerzona wersja. Tam nie zadziałało nic.

Pamiętajcie, może ten dzieciak był katowany przez ojczyma, ale najważniejsze że dzieci nie są "seksualizowane" przez tych złych lewaków i Jezusek uśmiechał się ze ściany no i był przy mamusi a nie przy ojcu. Ogólnie BRONIMY POLSKIE DZIECI, tylko te nienarodzone bo jak któreś się już urodziło, no to jest jak jest. Teraz narodowe poruszenie, politycy będą REALIZOWAĆ, powtarzam REALIZOWAĆ programy, program KATOWANE+ i 200 zł bonusu na start.
Rzecznik Praw Dziecka zaraz posypie głowę popiołem i przeprosi za opieszałość, za obojętność, za brak reakcji, za tyle systemowych zaniedbań i poda się do dymisji, prawda? A nie, jest zajęty PiSowską propagandą, nie ma czasu na takie pierdoły, polecam twitter: https://twitter.com/RPDPawlak - TVPiS, Radio Maryja, partyjne wpisy. Dokładnie po to jest RPD a nie jakieś dzieci, lol.

Gratulację Polsko.
Krs90 - #czestochowa #patologia #prawo #przegryw #bekazprawakow #bekazkatoli #dzieci ...

źródło: superpato

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 1
@debi5s: Ja nie mówię o zdarzeniu z roku 2003, tylko o życiu tego Kamila, które było piekłem na które patrzył sąd, mops, policja, szpital, sąsiedzi, członkowie rodziny i RPD. Były przesłanki że dzieje się źle, ale nikt nie zrobił absolutnie nic. Nie mamy systemowej pomocy która była proponowana przez poprzedniego RPD, ale temat został olany a nowy RPD to partyjny słup, nic więcej.
Nie wiem jak jeszcze chcesz bronić PiSu w
  • Odpowiedz
@Krs90: nie rozumiesz tego co piszę. masz idiotyczną, pozbawioną sensu zasadę że czepiasz się wszystkich poglądów wyrażanych przez rząd za którego kadencji nastąpiły wydarzenia takie jak śmierć kamila. chcę ci pokazać że równie dobrze można się czepiać w ten sposób wszystkich poglądów świata, bo nie ma chyba opcji politycznej za której kadencji nie nastąpiły tego typu wydarzenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@debi5s: Ty też tego nie rozumiesz i bronisz PiSu wyskakując z jakąś Szwecją bo tam lewaki rządzo i ludzie umierajo.
Czepiam się, bo PiS osiągnął już Himalaje hipokryzji.
Tutaj wielcy sprawiedliwi katolicy a jednocześnie co drugi po rozwodach, robi wały, afera za aferą.
Tutaj wielcy obrońcy dzieci a RPD to partyjny pachołek, psychologia dziecięca nie istnieje, młodzież w depresji bez perspektyw i pomocy, rodzice zbierają na zrzutkach na leczenie, dzieciaki popełniają
  • Odpowiedz
@Krs90: nie, po prostu to ty jesteś skrajnym hipokrytą. jak za rządu pisu który nie popiera aborcji dojdzie do dzieciobójstwa, to szydzisz z przeciwników aborcji. jak za rządu lewicowego który popiera aborcję dojdzie do dzieciobójstwa, to coś tam bełkoczesz że nie to "nie to samo" xD. z obiektywnego punktu widzenia to to samo. każdy rząd twierdzi że broni dzieci, chyba nie ma rządu który by twierdził inaczej.

https://www.tvp.info/36897777/niemcy-arab-zasztyletowal-polke-na-oczach-jej-dzieci-przeszla-dla-niego-na-islam
  • Odpowiedz
  • 1
@debi5s: Jakiego rządu lewicowego, w sensie ta Szwecja co z nią nagle z dupy wyskoczyłeś żeby tylko pasowała do tezy?
Sprawdź takie określenie "cherry picking", przyda Ci się przy kolejnych fikołkach żeby obronić pisowskich klakierów.
Rozumiem też że kierowca pijak nie przeszkadza Ci w kampanii przeciw prowadzeniu pojazdów po pijaku bo przecież na pewno gdzieś tam na świecie też jakiś lewak prowadził, no ale każdy ma swój rozum, elo.
  • Odpowiedz
@Krs90: tak, w sensie ta szwecja. tamtejszy rząd popiera aborcję. dodałem też nowy link, z niemiec. tamtejszy rząd też popiera aborcję

"przyda Ci się przy kolejnych fikołkach żeby obronić pisowskich klakierów" jesteś upośledzony? niby w jaki sposób ich chronię?
  • Odpowiedz
@Krs90 co ma lewactwo do tego? to właśnie jest skutek "równouprawnienia" w sądach i oddawania dzieci matkom tylko dlatego ze nie mają penisa. Chyba nie muszę mówić która opcja polityczna pieprzy o rzekomym patriarchacie i nierównościach płciowych bo kobiety mają źle
  • Odpowiedz
  • 0
@Docent_Jan_Mula: Kto rządzi? Prawicowa partia. Nie Niemcy, nie Szwecja, nie LGBT czy kogo sobie tam wymyślicie.
Rządzi PIS i to on jest odpowiedzialny za ten burdel, nikt inny.
To że chłopy na starcie są przegrane jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem to też patologia i tutaj nawet nie ma o czym dyskutować, absolutnie się z tym zgadzam, tylko co ma do tego "opcja polityczna" która sobie gada kocopoły, bo wiem jakie
  • Odpowiedz