Wpis z mikrobloga

Hej, mirko! :) Kończymy piątą edycję konkursu gitarowego #mirkoshredwars. Mija też pięć lat od początku tej zabawy. Z tej okazji zapytałam wszystkich, którzy uczestniczyli w szredłorsach, czy mają ochotę pokazać, co grają poza wykopem. Dajcie chociaż plusa najodważniejszym, którzy zdecydowali się to zrobić.

Dziękuję wszystkim za kolejne #mirkoshredwars, szczególnie grającym Mirkom ❤️ i Czarnoksiężnikowi ❤️ dodatkowo za wspólne ogarnianie konkursu. Mirkowi @oplaczynski za ufundowanie nagrody za drugie miejsce ❤️. I Wam, Mirki i Mirabelki ❤️ za dopingowanie i głosowanie. Na podium piątej edycji stanęła szredowa ekstraklasa gitarowa. Cała trójka gra wybitnie, a każdy w innym stylu.
Gratulacje dla @33g3 za zajęcie pierwszego miejsca w tym naprawdę morderczym, wielomiesięcznym konkursie. Wygrywasz nagrodę główną. Mirki już niejedno widzieli i ciężko na nich zrobić wrażenie, ale Twój wjazd do szredłorsów wywołał jednak potężny efekt wow :D
@Czarnoksieznik - drugie miejsce, gratulacje. Co by tu napisać o Twoich solówkach? Och, ach! Och!!! ;P
@xtothx - gratuluję zajęcia trzeciego miejsca. Rewelacyjne są te Twoje fusiony.

Gdyby ktoś chciał kontynuować prowadzenie #mirkoshredwars na wykopie i potrzebował wsparcia, albo jakichś informacji, to może śmiało do mnie pisać. Jeżeli tu mnie nie będzie - na maila mirkojams@gmail.com. Dzięki wszystkim za zabawę ❤️

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #wykop #gruparatowaniapoziomu
  • 42
  • 17
@adenosine gra na rytmicznej w zespole Source of Mary. Całkiem niedawno wydali album zatytułowany Inner Demons. @adenosine napisał tak: "Płyta została nagrana u Malty, znanego ze współpracy z Behemothem. Bas nagrywał Jarek Śmigiel z Illusion. Source of Mary to finaliści zeszłorocznego Road to Mystic Festival. Bardziej lubimy tworzyć muzę niż ją na żywo grać, ale koncertujemy czasami :))"
dinkum - @adenosine gra na rytmicznej w zespole Source of Mary. Całkiem niedawno wyda...