Wpis z mikrobloga

Ale filmidło przed chwilą leciało na TVP. Polska wieś, chłop #!$%@? za granicą by wykończyć chałupę, a żona zamiast zajmować się dwójką dzieci to dała dupy jakiemuś dynamicznemu gimbusowi i wyręcza się swoją matką. Urodziła w tajemnicy przed mężem dziecko gimba, oddała do adopcji. Chłop wraca do domu, pół wsi huczy od plotek i ma słusznie ma ją za #!$%@?ę, matka gimba nawet straszy policją. Ale nikt chłopu prawdy nie powie, choć on zaczyna się domyślać bo żona jest dla niego oschła i jakieś szczątki informacji dochodzą. Gimb nadal przychodzi do niej bo chce się ruchać i coorva prawie mu ulega w krzakach, ale nie dochodzi do niczego bo idiotka przypomniała sobie że w krzakach obok zostawiła śpiącego trzylatka. A gówniak uciekł. Chopy ze wsi pomagają szukać, a w międzyczasie główna bohaterka robi wyrzuty mężowi że go nigdy nie ma, tylko dlatego że skonfrontował ją i wprost nazwał cichodajką xD Kończy się tak, że wraca do szpitala bo w sumie to ona by chciała jednak gówniaka z powrotem, tego samego co oddała do adopcji XD

Jedno muszę przyznać - letni klimat wsi jest oddany idealnie
#przegryw
johnkashtan - Ale filmidło przed chwilą leciało na TVP. Polska wieś, chłop #!$%@? za ...

źródło: Dzikie-r%C3%B3%C5%BCe-1

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
To wręcz pachnie jakimś od VEGI filmem. Botoks edycja wieś. Oblicze polskiej wsi. Dodałbym jeszcze alko lejące się wszędzie, miękkie narkotyki, bo mocne narkotyki tylko Warszawska bierze i obrzęd poświęcenia pól co ludzie aż skręceni z pomieszania wódką z golonką. Film do przerobienia przez VEGA PRODUCTIONS i podbijać polskie kina! A i gimba gra Stramowski, starą oczywiście Dygant, a tego rogacza Grabowski-stary brzydki itd.
@johnkashtan:
  • Odpowiedz
  • 14
@johnkashtan jakoś mnie nie dziwi, że to film od kobiety. Zazwyczaj jak scenariusz czy reżyseria jest kobieca to następuje wybielanie kobiet i zrzucanie wszystkiego na chłopów. Film oglądałem dawien dawno, poziom abstrakcji wyczynów głównej bohaterki przechodzi pewne pojęcie. I jeszcze jest oczywiście główna ofiarą, bo gościu chciał dobrze i ja zostawił :d
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: ty widziales jakikolwiek film vegi? Bo nie wiem gdzie ty żyjesz ale filmy o prowincji to jest podstawa polskiej kinematografii „Wesele” z 2004, „Dom zły”, „Boże ciało”. Zreszta mamy reżyserów którzy w większości na tym bazują jak Smarzowski.
I co najciekawsze tego typu dramaty są i tak jednymi z najlepszych filmów które nakręcono.
  • Odpowiedz
@RudyZibi: Niestety Botoks między innymi znam. Przeczytaj opis scenariusza, że typ lat 30-typiarka, lat 30-mąż i lat 15 ojciec jej dziecka, to Vegą jedzie na kilometr. Jeszcze jakieś nabicie 15-latka z widłami na koniec przez rogacza, gdzie krew leje się przez 3 minuty, aby było jej najwięcej i zalewa pole pszenicy jak w reklamie pewnych śniadaniowych płatek to byłby koniec od Vegi idealny. Smarzowski ma swój sposób reżyserii i scenariusza, nie
  • Odpowiedz
@johnkashtan: dlatego omijam polskie filmy szerokim łukiem.

Prymitywne, matriarchalne, wulgarne i prostackie produkcje, które mają trafiać do młodej Karyny i starej Grażyny.

W Polsce nie na sztuki filmowej.
  • Odpowiedz
@johnkashtan: przypadkiem nie bylo takiej akcji z rutkowskim ? baba wyjechala na pomidory do wloch i zaginela
wynajeli rutkowskiego i znalazl ja ;] nawet nie pamietam czy miala faceta po prostu miala dosc biedy i rodziny ;]
  • Odpowiedz