Wpis z mikrobloga

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #bekazkukiza

Gdyby ktoś śmiał wątpić że szmata'15 od początku był planowany jako przystawka pis która miała być "zbieraczem głosu" od tych co nie zagłosowaliby na pis ale wahali się nad po to już nie musi wątpić bo przecież szmata się sprzedała wiadomo komu.

Gdyby ktoś śmiał wątpić że konfa od początku była planowana jako przystawka pis która ma być "zbieraczem głosu" od tych co nie zagłosowaliby na pis ale wahają się nad po to może przestać wątpić. Zapytacie - No ale przecież jak to się zgrywa z tym że konfa jedzie po pisie? Jak to jak? Tak się to zgrywa że Kukiz miał taką samą merytorykę. Mentzen mówi o koalicji pisu z po, szmata też mówił że mają nie mieć wyboru i z nimi wejść w koalicję.

Nie zmieniłem strategii wobec PiS, interesuje mnie tylko, aby w przyszłych wyborach uzyskać wynik, który uniemożliwi samodzielne rządy obu głównym partiom, wtedy w zamian za koalicję będą musiały zgodzić się na nasze postulaty - podkreślił lider Kukiz'15 Paweł Kukiz.


A tak w ogóle to rzucił mi się w oczy ten "magdalenkowy układ sił" powtarzany przez tych fanatycznych spamerów konfy. Chwila szukania w necie i co?

"Żadnej strategii nie zmieniłem i konsekwentnie, od samego początku kadencji Sejmu mam jeden tylko cel - zrobić wszystko, aby pogrzebać a przynajmniej osłabić magdalenkowy układ elit różnej maści opcji politycznych, które z Obywateli zrobiły sobie tanią siłę roboczą obciążoną kolosalnymi daninami na rzecz dostatniego życia partyjnych cwaniaków, ich rodzin i kumpli. I nie ma znaczenia, czy to PiS, czy PO, czy inne SLD..." - napisał Kukiz.


Przecież oni nawet schematu działania i treści nie zmienili. Plan wbicia Kukiza do sejmu wzięli ponownie, zamienili w wordzie Kukiz'15 na "Konfederacja" i tyle. A jakby któryś przeciwnik konfy powiedział że kukiz i pis nie są prorosyjscy to przypominam:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pis-z-kukizem-biora-sie-za-ukraincow/0s52l67 #polityka
  • 3