Wpis z mikrobloga

już masz zmywarkę starasz się kupować rzeczy pod nią


@aret: no niby tak. Ale po co mam kupować drogie i badziewne cos jesli moge dostać cos naprawde jakościowego co mi posłuży wieki ale do zmywarki bedzie sie nie nadawać. Jeśliby mało korzystał z kuchni to tak zgoda. Zmywarka ma sens. Ale jak sie rożne cuda juz gotuje to sie dba najpierw o te rzeczy a nie o glupie narzedzie ktore ma
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

no niby tak. Ale po co mam kupować drogie i badziewne cos jesli moge dostać cos naprawde jakościowego co mi posłuży wieki ale do zmywarki bedzie sie nie nadawać. Jeśliby mało korzystał z kuchni to tak zgoda. Zmywarka ma sens. Ale jak sie rożne cuda juz gotuje to sie dba najpierw o te rzeczy a nie o glupie narzedzie ktore ma ułatwiać życie a nie komplikować. Choć wiele rzeczy mozna apokojnie ustawić
no żeliwo' stał węglowa raczej też. Jak sie człowiek w zajawke kulinarna spędzi to naglw w sie okaze ze wszystko najlepsze jest jednoczesnie #!$%@?


@Theo_Y: ja się wkręciłem w gotowanie, ale po prostu nie kupuję czegoś co nie wchodzi do zmywarki, a jeśli już to konkrety jak ta brytfanna czy jakaś patelnia do steków. Teraz jest taki wybór, że można kupić wszystko jak pasuje.

No i zmywanie garnków to tylko mała