Wpis z mikrobloga

Kek.
Człowiek kilkanaście lat siedzi na tym zatęchłym portalu. Nie rzuca się w oczy, tu sobie poshitpostuje, tam rzuci lennym, rzadko kiedy w aferach udział bierze. Normalnie stara się zbytnio nie rzucać w oczy i to mu wychodzi, a ostatecznie dorabia się psychofana. xD
Wczoraj niejakie konto @moviejam, swoją drogą zwykły spamer, promujący głównie swój kanał na YT, wrzucił jakąś niby wyciętą scenę z Kill Billa. Nie byłoby w tym nic złego, całkiem ciekawa informacja bo sam o tym nie wiedziałem, gdyby nie fakt, że pod znaleziskiem rozpoczął się zlot jednodniowych zielonek utworzonych przez FB, które pisały peany na temat znaleziska, plusowały się nawzajem, wykopywały... no właśnie wykopywały wrzutki OPa nawet z 2020 roku, a samo konto było nieaktywne do stycznia tego roku, kiedy to po 3 latach ciszy, nagle pojawiło się nowe "znalezisko", które - nie zgadniecie - jest wykopane i komentowane przez jednodniowe zielonki. xD
Zwróciłem na to uwagę w komentarzu, zostałem nazwany "małym, smutnym człowieczkiem"... cóż, dzień jak co dzień, ale sprawę olałem. W międzyczasie znalezisko spadło, OP dostał urlop od postowania za manipulowanie głosami. Człowiek myśli, że to koniec tematu, ale NIE! Wielki Schizofrenik musiał dać o sobie znać i dzisiaj rano otrzymuję taki piękny wysryw na PW.
Niejaki @tomek-japa - swoją drogą kolejne spamkonto powiązane po FB - w takim samym stylu jak OP, wysyła mi pogróżki, że "oni" (kimkolwiek by nie byli) będą spamować modów do czasu, aż moje konto nie spadnie z rowerka. Co ciekawe, w tamtym znalezisku kompletnie niczego, poza dodaniem komentarza, nie zrobiłem, ale cóż czyjeś omamy schizoidalne poczuły się obrażone.
Wtedy niczego nie zgłosiłem, ale jak teraz tak ładnie prosi, to cóż... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpodludzi #moderacja
Pobierz Onde - Kek. 
Człowiek kilkanaście lat siedzi na tym zatęchłym portalu. Nie rzuca się ...
źródło: kekxDDD
  • 52
@Onde: Na wykopie nie brakuje psycholi. Neuropa sobie nawet jakis skrypt zrobila do oznaczania ludzi ktorych trzeba zakopywać, albo minusowac. I gdzies na discordzie sie też zwołują. Ostatnio mi jeden powiedzial ze jestem na jakiejś liście xD

Swoją droga pamietam jak kiedyś napisalem jakiś normalny (aktualnie popularny) komentarz, zeby pomagac ukraincom ale z głową, czyli zapewniając podstawową pomoc, typu jakies osrodki, żarcie itp. a nie pelno socjali, darmowa komunikacja, stymulowanie inflacji
Dostalem bana na kilka miesęcy... ale nie dokladnie za ten komentarz, tylko za kilka komentarzy ktore pisalem w przeciągu okolo 3 miesięcy, w których uzywalem wulgaryzmów.


@essos: ciekawe czy te wrzutki #stobanowdlaprawakow lewakow katoli itd tez polegają na takim zgłaszaniu kont. Strach myśleć jak ja się kiedyś komuś narażę, przed bluzgami nie stronię, wjazdy na moderację były itd.
@pieknylowca: Powiedzmy wprost. Żadne ślepe, chaotyczne, niszczycielskie siły nie są w stanie bez względu na ilość czasu stworzyć harmonii praw natury jakie obserwujemy i wymaga tego intelektualna uczciwość wobec faktów. Życie po śmierci jest wręcz pewne i wynika to z rachunku prawdopodobieństwa. Jeśli zakłądamy, że nie ma żadnego Boga z jakiejś religii, to jest nieskończoność czasu co w zestawieniu z faktem, że teraz istnieję ma 2 poważne implikacje: - życie jest