Wpis z mikrobloga

Obserwował ktoś z was ten cały hype jaki zrobił się na r/leagueoflegends wokół rzekomego pojawienia się tego nowego champa? Ponoć to ma być coś większego niż to co było przy wprowadzeniu Howling Abyss. Ludzie z reddita prześcigają się w wyszukiwaniu różnych pierdołek w historii postaci i tworzeniu teorii na temat co to może być. Chciałbym żeby to było coś dużego, i mam nadzieję że się nie zawiodę, biorąc pod uwagę chociażby komentarz pracownika Riotu.

#leagueoflegends
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Takumi: wyjdzie bd op pograja nim potem nerfy zapomną o nim wszyscy to nagle jakiś patch wróci i bd gwiazdą :D zobaczymy ale fakt ciekawie to pokazują różni streamerzy w roznych miejscach
  • Odpowiedz
@Takumi: no był na niego hype na reddicie. Tydzień temu.

A champion jak champion i tak 99% ludzi grający w tą grę ma w dupie lore, a ludzie się najarali bo paru ludzi którzy tworzą content związany z lolem wrzuciło 3 sekundowy 'leak' z nim w swoich filmikach.
  • Odpowiedz
@confused: (#) Dlatego się pytałem czy ktoś obserwował, a nie obserwuje. Sam na reddita zaglądam od święta i właśnie zauważyłem te posty. A co do tego że 99% graczy ma lore w dupie to trochę smutne, biorąc pod uwagę że jednak ktoś nad tym musiał pracować i spędzić jakiś czas. Ja tam nieważne w co gram to zawsze staram się ogarniać historię która za tym wszystkim stoi.
  • Odpowiedz