Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o Mrugale?
Nie chce go bronić, ale z całej urzędniczej miał najbardziej przesrane. Niskie IQ przez FAS, Matka alkuska, brat co wyruchał go z remontem, olany przez ojca i mający za ojczyma gargulca. Można zarzucac że olał gimnazjum, ale z drugiej strony jakie on miał mieć wzorce patrząc na braciszka zarabiającego na alkoholikach i cpunach.
Mieszkał gdzieś u rodziny i mógł totalnie się odciąć od Grubasa, ale jednak wybrał bycie jego bullterierrem i latanie z tego wiadomo czym.


#danielmagical #patostreamy
Pobierz
źródło: temp_file.png8730984198384803343
  • 15
@kubekmonte: A co mam sadzic? Postaw sie na miejscu mrugaly, przeciez goha go normalnie wyzywala od #!$%@? i najgorszych na strimie, jaca go #!$%@?ł, maciora pewnie tez. Co taki chlopak ma miec za perspektywy? Dobrze, ze przynajmniej nie jest do konca patusem a tylko lata z tematem. Dzieciak mial utrudnione zycie w #!$%@?, zero warunkow do nauki nawet gdyby chcial sie uczyc, potem brat co zrobil z domu meline, gdzie schodzil
@kubekmonte: Raczej ciężko powiedzieć żeby Mrugała był inny. Możliwe że gdyby nie Tucznik i alkostreamy to mógł wylądować gorzej. Czemu? No wystarczy zobaczyć co się wokół niego działo na początku, jak był #!$%@? przez każdego poza Tucznikiem.
A tak, to mimo tego że ego mu #!$%@?ło z racji bycia bratem magikała, to nie stoczył się tak potężnie jak Tucznik czy Nikoła.
To niepopularna opinia, ale ma szansę jeszcze się odciąć od
@kubekmonte: w pewnym momencie myślałem, że odcięty od patorodziny wychodzi na prostą i się ogarnia, zrzuca jarzmo patostreamingu i będzie wiódł normalne życie z jakąś tam dziewczyną. Wszystko na to wskazywało - na wykopie czasem ktoś wrzucał przecieki wrzucał na jego temat.

Jednak ostatecznie wszystko jak krew w piach, z zachowania przypomina mi takiego głupkowatego ogra (chodzi jedynie o zachowanie, bo z wyglądu raczej jest urodziwy) do wykonywania zadań narzuconych przez
Dobrze, ze przynajmniej nie jest do konca patusem a tylko lata z


@duzeelobenc: takie są początki kariery patusów typu jakieś gangi kibolskie itd. Jest szczylem, ale za 10 lat może być prawdziwym nie patusem ale kryminalistą
@OnKujajor91: #!$%@? tam moze, widac po nim, ze nie ma takiej pewnosci siebie jak typowy patus. Zostanie w cieniu. Znam ludzi, ktorzy w jego wieku latali z narkotykami bo to latwy pieniadz dla malolata, ale nie zostali kryminalistami. Obstawiam, ze mrugala po jakims czasie wyjedzie gdzies do Nl czy innych Niemiec.
@duzeelobenc: w sumie fakt, chłop nie jest zbyt śmiały w przeciwieństwie do Magikała i to go uratuje. Ten gif co Pezet mordą mieli przy piecu a jakiś typ głaszcze Mrugałę po głowie. Tam widać jaki wstydliwy jest Dawid
@duzeelobenc: Bo Mrugacza wychowała Zoha która nie jest patuską i liznął chłop normalnego życia, normalnej rodziny, poznał zasady jak wszystko funkcjonuje. Świniak nie miał wzorów + wygodne życie na osranej wersalce go tak ukształtowało.
Goha jest odpowiedzialna za #!$%@? swoich synow.


@duzeelobenc: dlatego ja nigdy nie czułem choćby cienia współczucia, że stała się małpą w cyrku i jest rozstawiana we własnym (nie dosłownie oczywiście xD) domu przez grubasa. dla mnie, jej łeb mógłby na stale robić za popielniczkę, a ona za jednostronnego sparingpartnera mrugały i powieka by mi nie drgnęła. ciężko sobie na to pracowała i takim elementom po prostu nie należy się żaden spokój