Wpis z mikrobloga

@Nupharizar: po tym jak widziałem na własne oczy w Niemczech jak młodzi ludzie na siłowni na bieżni biegali w maskach to już mnie nie zdziwi jakimi zmanipulowanymi debilami ludzie być potrafią
  • Odpowiedz
Mnie zawsze dziwi jak w dzisiejszych czasach łatwo sprowadzanie wszystkiego do absurdu przechodzi jako argument w jakiejkolwiek dyskusji X vs Y. Miałeś uzasadnione wątpliwości co do sensowności szczepienia się na c19 (niska śmiertelność w twojej grupie wiekowej, późniejsze kwiatki typu tego, że szczepionka w ogóle nie zatrzymuje transmisji itd.) i zacząłeś zadawać pytania to od razu byłeś ładowany do worka z takimi "gwiazdami" jak Socha i inni odklejeńcy, którzy świadomie lub nie
  • Odpowiedz
@Koloses: W ogóle z perspektywy takich nauk zachowań społecznych to musiał być ciekawy okres. Nawet patrząc na wykop, łatwo było zauważyć jak szybko ludzie zmieniają narrację. Najpierw nikt nie chciał słyszeć o szczepionkach, a przynajmniej wszyscy byli sceptycznie nastawieni. Potem Ci co chcieli albo musieli ją przyjąć (choćby z uwagi na możliwość wyjechania za granicę) prowadzili nagonkę na tych, którzy jej nie przyjęli. Potem znów retoryka się obróciła i zaczęło panować
  • Odpowiedz
@PrankmeisterXD: Była. Ale przestała działać na gawiedź i wymyślili wojnę (w której agresor nadal dostarcza surowce do ofiary, wspomagając ją). Wojna się skończy i wejdzie na pełnej kurtyzanie temat klimatu.
Zresztą, kto mówi, że rzymianie nie licytowali wysoko, żeby wszystko poniżej zdawało się znośne? Co prawda musieliśmy wydrukować 200mld, będziemy musieli oddawać z naszej kasy ludziom, którym zamykano restauracje wbrew prawu i ogólnie będzie inflacja pogarszająca nasz poziom życia, ale przynajmniej
  • Odpowiedz
@Koloses: Dokładnie, to się szybko spolaryzowało jak PO-PiS lub Real-Barcelona typu "jesteś kibicem Barcy, bo nie podoba ci się Real" i tego typu centryści między "będę nosił maseczki nawet po zniesieniu nakazu, na 100% nowa fala będzie mega groźna" vs. "owce się szczepią, całość to od początku był spisek, Niedzielski będzie wisiał, nagłe zgony" mieli najgorzej i byli covidianami i szurami w zależności od tego, która strona atakowała.
  • Odpowiedz