Wpis z mikrobloga

Lewactwo się nie zesrało, tylko ciśnie sobie bekę z populizmów którymi rzuca zarówno oficjalny profil Konfederacji jak i sam Sławomir Mentzen. Otóż drogie kuce: wielokrotnie i wyraźnie na owych profilach było napisane, że dom, grill, wakacje, trawa i dwa samochody dla KAŻDEGO PRACUJĄCEGO POLAKA. Tam nie jest napisane że to akurat dla radcy prawnego 10k brutto, czy innego bankstera 14k brutto, tylko tam jest napisane "KAŻDEGO PRACUJĄCEGO POLAKA".
Ogarniacie bazę? KAŻDEGO, beka jest z tego że najnormalniej w świecie konfa zapędziła się w kozi róg, a teraz będzie brnąć w to dalej, bo przecież się nie wycofa z tych postulatów. Za to kuce widząc jak bardzo absurdalne są to obietnice, zaczęli deprecjonować jakąkolwiek inna pracę, z której w chwili obecnej nie da się powyższych dóbr uzyskać i prawdopodobnie nigdy nie będzie się dało.
Ale przecież jak dla każdego to dla każdego, prawda? Przecież konfa i Sławek by nie kłamali...

#neuropa #bekazprawakow #praca #oswiadczenie #polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #polska #ekonomia
Pobierz saakaszi - Lewactwo się nie zesrało, tylko ciśnie sobie bekę z populizmów którymi rzu...
źródło: ddd
  • 28
@saakaszi: no i w czym tu widzicie problem?
Rzucają hasłem, które związane jest ze zmianami podatkowymi. W obecnym systemie podatkowym jak widać tyle ludzie zarabiają i oni też tyle dają najmniej doświadczonym pracownikom. Nie tu żadnej sprzeczności. Pracodawca ponosi duże koszty aby zatrudnić pracownika, więc więcej się nie kalkuluje.

Co nie zmienia faktu że hasło faktycznie jest "ambitne". Mam nadzieję że z takim samym zapałem analizujecie obietnice pisu i po, bo
Czy to nie oznacza, że przez ich działania, wzrośnie popyt na nieruchomości i ceny znowu wystrzelą?


@Marek_Licyniusz_Krassus: oczywiście, że tak, ale jak pan Memcen mówi o wzroście popytu to dobrze i na pewno nic nie wzrośnie, a każdy pracujący Polak będzie miał dwa samochody, dom i grilla

W świecie Mentzena warto założyć firmę produkująca grille, bo popyt wystrzeli w kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@falden: sugeruję, że powiązanie wypłat dla praktykantów i innych niedoświadczonych pracowników w kancelarii Mentzena, z hasłem wyborczym Konfederacji, to nie jest uczciwe zagranie.

Gdybyście tylko tak zawzięcie walczyli z PISem i PO, jak z konfederacją, to bylibyśmy w o wiele lepszym miejscu. No ale #neuropis silny w narodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gumaa: Co nie zmienia faktu, że rzucanie hasłami w rodzaju ,,niższe podatki -> znaczny wzrost poziomu życia'' to czysty populizm niemający pokrycia w rzeczywistości.
@saakaszi:
Ale kogo to obchodzi?

Ludzie głosujący lub chcący głosować na Konfederację, mają gdzieś jakieś z banana strugane afery. To ekscytuje tylko was, skrajną tęczową lewicę, normalni ludzie mają to w głębokim poważaniu.

To naprawdę jest bez znaczenia ile Mentzen oferuje za pracę na stanowisku młodszego pomocnika asystenta informatyka, na 1/18 etatu xd

Przyczepiliście się do tego przynajmniej jakby Mentzen trzymał tego informatyka w piwnicy i karmił go raz w tygodniu
Co nie zmienia faktu, że rzucanie hasłami w rodzaju ,,niższe podatki -> znaczny wzrost poziomu życia'' to czysty populizm niemający pokrycia w rzeczywistości.


@falden: ale rzucanie hasłami w rodzaju "niższe, prostsze podatki oraz BRAK ROZDAWNICTWA I ZWIĘKSZANIA KOSZTÓW", już moim zdaniem ma jak najbardziej sens. To jest bardzo potrzebna alternatywa dla retoryki socjalistów z PISu i PO.

To czy waszym zdaniem ludzie w Konfederacji są wiarygodni, czy może ich poglądy światopoglądowe