Wpis z mikrobloga

#tinder #przegryw #fejk #rozowepaski #eksperyment #chad
Hejka :) założyłam to konto ponieważ mam wątpliwości i poszukuje pomocy. Poznałam na tinderze fajnego chłopaka, ale przez to, że zbyt dużo naczytałam się tagu #przegryw ciagle myśle, że jest fejkiem i ktoś się pod niego podszywa. Próbowałam sama go sprawdzić, ale moje zdolności informatyczne nie są zbyt dobre. Także potrzebuje kogoś kto po zdjęciach będzie mi wstanie sprawdzić tą osobę. Pozrrowiam
  • 28
  • 0
@Niemamwiedzy: No własnie mam jego insta, ale ma tylko 2 zdjęcia dodane latem 2022. I obserwują go same dziewczyny, ani jeden chłopak. A to jest dosyć podejrzane. Ma prywatne i żadnych zdjęć na których jest oznaczonych. Mam tez jego snapa. Ale wysyłam mi zdjęcia jako snapy a nie na chacie, ale te zdjęcia się powtarzają.
@Britney16 skasuj parę.
za dużo red flagow I w ogóle nie miej poczucia że coś marnujesz. jakby mu zależało to sam bym cisnął na spotkanie, a tak to wygląda na fejka który wali konia do pisania na tinderze.
  • 0
@kamillus: XDDDD no nie jestem stara i gruba. Staram się dbać o siebie, chodzę na siłkę, ale on jest jednak 10/10 a mi daleko do ideału i jakoś mam wrażenie, że on mógłby mieć dużo fajniejsze ode mnie więc tym bardziej to jest podejrzane, że jest prawdziwy
@Britney16: więcej wiary w siebie! Już pisałam wyżej jak rozwiać wątpliwości... Od siebie Tobie napiszę że używałam apki kilka miesięcy... gorszego wysypiska desperatów,stulejarzy,wenerykow, wariatów,mitomanow nie widziałam.... jeden wielki burdel, najgorsze cyrki w większości robili ci, którzy,właśnie wyglądają jak fejki, jak im się nie udało zaliczyć po 3 ,4 spotkaniu.... wychodziło z nich narcystyczne, toksyczne stworzenie, próbujące sobie jeszcze wyżej podbić do góry swoje wybujałe ego.... Podejdź do tej apki na luzie