Wpis z mikrobloga

Witam Panowie i Panie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Sprawa wyglada następująco, proszę przede wszystkim o rzetelne porady (Tak gdzie Diabeł nie może, tam Wykop pośle). Moja partnerka padła na standardowe oszustwo na olx, dostała maila z linkiem do strony, oczywiście pod wpływem szybkiej realizacji transakcji wpisała swoje dane osobowe, wraz z najprawdopobniej kodem PIN (ʘʘ) , zareagowałem jak mi tylko powiedziała i w międzyczasie zaczęła dostawać powiadomienia dotyczące potwierdzenia płatności, wszystkie środki przelała na moje konto, jednocześnie zadzwoniła do banku, w teorii Pani z infolinii pomogła mojej kobiecie-nie pojawiła się żadna pożyczka, dostała ostatnie polecenie aby zresetować telefon do ustawień fabrycznych i ma zadzwonić w dniu jutrzejszym aby ponownie odblokować konto, dziękuje ze wytrwałes :3
Moje pytania brzmią następująco, czy któryś z Was, lub Waszych bliskich miał podobna sytuacje i czy ona się rozwinęła w sposób nieprzyjemny później, co polecacie zrobić w takiej sytuacji, czy jest możliwość aby potencjalny oszust z danych, które moja kobieta podała miał możliwość dostania się do innych aplikacji?
Jeszcze raz najmocniej ściskam,
#wykop #oszustwo #pomoc
Dużo zdrówka
  • 6
  • Odpowiedz
@Gigakoxpl__: A ja mam pytanie, jak to jest mieć takie podświadome uczucie, że jesteś w związku z osobą, która jest intelektualnie na poziomie ameby? Rozumiem, że wcześniej mogłeś tego nie widzieć, być zauroczony jej wyglądem, uczuciami, etc. No ale po tej sytuacji masz już czarno na białym, że Twoja partnerka ma zwyczajnie bardzo niskim poziom intelektualny.

Nie odrzuca Cię coś takiego? Jak teraz na nią patrzysz. Zmieniło się coś? A może
  • Odpowiedz
@Gigakoxpl__: jesli w grę wchodzę dane osobowe, na które można popełnić oszustwo, zgłosić trzeba przestępstwo na policje. Potem umorzenie sprawy lub wykrycie sprawcy uwolni cię od roszczeń.
  • Odpowiedz
A ja mam pytanie, jak to jest mieć takie podświadome uczucie, że jesteś w związku z osobą, która jest intelektualnie na poziomie ameby


@ziuaxa: Również mam pytanie, jak to jest mieć takie podświadome uczucie, że osoba, która jest intelektualnie na poziomie ameby nawet by nie splunela na Ciebie?
  • Odpowiedz
  • 1
@ziuaxa: Bardzo łatwo jest ocenić jakąkolwiek osobę, przez pryzmat jednej sytuacji, a tym bardziej tekstu, który w kilku zdaniach o niej opowiada. Pamiętajmy, że w życiu niejednokrotnie emocje, lub samopoczucie mogą nas zmylić, natomiast odpowiadając na twoje pytanie, ta sytuacja w żaden sposób nie spowodowała, ze zacząłem myśleć o swojej partnerce negatywnie, wręcz przeciwnie - zacząłem się martwić, czy coś jej nie grozi.
  • Odpowiedz