Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@thetrumpist-: kobiety nie "mają standardów" dla gości od poziomu chadlite wzwyż. Sporadycznie dla normików jest coś podobnego, ale to bardziej wtedy gdy używki pokroju alkoholu już wleciały w odpowiednio dużej ilości (mieszając w głowie) i/lub desperacja jest na nieziemsko wysokim poziomie - byle dostać beniz. Przegryw w polsce, na taką okazję NAWET przy powyższych okolicznościach - ma szanse na poziomie tego by np. przeżyć grę w rosyjską ruletkę (z naładowanym do
Sporadycznie dla normików jest coś podobnego


@KiritsuguEmiya: Normiki to w zdecydowanej większości po prostu przegrywy które nie są #!$%@?. Jest jakieś 0.01% ludzi którzy faktycznie przegrali na loterii genetycznej i w swoim życiu 36-letnim poznałem póki co może 2 takich kolesi. Wszyscy inni - czy grubi, czy brzydcy, czy niscy, czy babyface, czy zakola, jak odpowiednio się wystylizują, mogą zaruchać. A wystylizowanie się może przyjąć każdą postać 'oryginalności' - discopolowiec, metal,
@Pivoo: No coś w tym jest, dodałbym do tej wypowiedzi natomiast fakt, że normicy też z tą magiczną pewnością siebie i nie tylko - muszą starać się X razy bardziej, gdzie ktoś z tej mitycznej topki w większości przypadków będzie gadał o tym że koło jest okrągłe i to często będzie wystarczające. Niestety złe czasy nastały, sam mam swój wiek (jestem nieco młodszy od Ciebie) i pamiętam lata gdy szajs pokroju
muszą starać się X razy bardziej


@KiritsuguEmiya: W życiu o wszystko trzeba się starać X razy bardziej jeśli chce się to mieć :). Chady też mają tematy których nie potrafią przeskoczyć.