Wpis z mikrobloga

Nie mam czasu na babranie się z przeszukiwanie OLXów czy innych Otodomów, Allekurnikow czy podobnych - czy pośrednicy nieruchomości oferują takie usługi, że płacę im 10k i każę mi znaleźć mieszkanie do np. 2 milionów złotych, z takimi i takimi wymiarami, w takich i takich dzielnicach w np. Warszawie?
I co jakiś czas dostaję na mejla raport co do mnie mają?

Czy to ktoś inny niż pośrednicy robią? Ile taka usługa może kosztować? To, że nie mam czasu, a mam pieniądze to nie znaczy, że chcę być wyruchany w dupę

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
niochland - Nie mam czasu na babranie się z przeszukiwanie OLXów czy innych Otodomów,...

źródło: Kurnik-dla-kur-XXL-14-18-kaczek-deska-sosna

Pobierz
  • 11
@niochland: 10k to biorą prowizji za mieszkanie warte 500k.

Ja kiedyś korzystałem z jednego pośrednika który miał mi coś znaleźć. Spotkaliśmy się na kawkę, pogadaliśmy o moich wymaganiach. Pan przedstawił umowę na 18K + VAT, płatne gdy dojdzie do zakupu.

Przesyłał mi jakieś oferty przez kilka dni ale byky #!$%@? i nic z pod lady, wszystko to co już sam dawno widziałem na otodom i olx.

W końcu rozwiązałem umowę bo
  • 2
Przesyłał mi jakieś oferty przez kilka dni ale byky #!$%@? i nic z pod lady, wszystko to co już sam dawno widziałem na otodom i olx.


@markier: Właśnie mam taką obawę, że tak będzie, nic spod lady i nic ambitnego i szybciej znalazłbym coś sensownego dzwoniąc samemu i mówiąc na starcie, że jestem zdecydowany na kupno i dopłacę +3-5% wartości w zamian za wyłączność, albo kupię w max tydzień xD

Mateusza