Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama Lilki. okazało się, że HRka popełniła samobójstwo. Powiesiła się, w swoiej sypialni. zostawiła list pożegnalny, w którym napisała że nie może znieść szykanowania jej w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ta dziewczyny przeżywała - nie miał żadnych znajomych, była autystykiem i bolał ją dysk. Jedyne co miała to ból dupy, tindera i grupki na facebooku, a nawet to jej zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z last.fm popełnił samobójstwo bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać.

#aferaanalna #afera #heheszki #wykop #tinder #podrywajzwykopem
  • 1
Dawaj na to dowód, a nie piszesz, żeby przerwać temat. Jakby tak było to już TVN24 siedziałby z paskiem bijącym po oczach, że przez wykop nie ma HRki. A skąd znasz jej matkę, też z Tindera? Bądź prawdziwy, że ktoś sprzedał news, a nie ,że matka dzwoni po ludziach co ma konto na wykopie. W takie bajki to uwierzyłby może 3-latek, bo 4-latek już wiedziałby, że kłamiesz.
@zydo_komucho_gej: