Wpis z mikrobloga

Mam zamiar sprzedać moje PS4 Pro. Oczywiście nie jestem jakimś sklepem. Czy ludzie ogólnie nie robią problemów? Zdarzył się tu komuś jakiś cwaniak? Jak sprzedawałem kiedyś PS3 za 300 zł to nie było problemu gość wziął i niczego ode mnie nie chciał więcej. Tu jednak jest to już ok 1000 zł i obawiam się, że ktoś będzie chciał uruchomić, a ja nie mam warunków na to lub jakieś potwierdzenie. #ps4 #ps5
  • 8
@FedoraTyrone nic nie wydawaj, ani nie wysyłaj zanim nie dostaniesz kasy. Potwierdzenie od odbiorcy ze wysłał to nie jest potwierdzenie. Jak ktoś chce przejść na whatsappa albo inny komunikator to czekaj dalej bo to na 99% scam. Jak ktoś pisze łamaną polszyzna to scam. Ogólnie prosta sprawa. Masz pieniądze w ręku albo na kącie to wydajesz/wysyłasz towar.
@FedoraTyrone: Kurde ludzie to ludzie, każdy jest inny, jeden będzie liczył decybele w wiatraku a drugi sprawdzi sobie w domu, co ci ktoś ma napisać, zależy na kogo trafisz.

Sam bym jednak wolał sprawdzić bo to 1k, nieraz jednak coś nawet drogiego sprzedałem i kupujący nie sprawdzał ale trafiła się osoba kupująca stary telefon za 100zł oglądająca go z każdej strony. Loteria.
@FedoraTyrone: najlepiej sprzedawaj przez jakieś olx czy vinted, allegro gdzie mas zabezpieczenie i przesyłkę. Samemu bez żadnego zabezpieczenia to niebezpiecznie bardzo. Ale ogólnie ciężko bywa z ludźmi, wiele osób uważa zauważyłem, że jak kupisz coś i po prostu otworzysz to już wartość tego spada o 40-50% xd a co dopiero używany sprzęt