Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Niedługo rozpoczynam swoją pierwszą pracę w korpo (w Krakowie), gdzie jest model hybrydowy - 3 dni z domu, 2 dni z biura.
Niestety w mieszkaniu mam bardzo słabe warunki do pracy - dużo osób w domu, hałas itp., więc szukam jakiegoś miejsca w Krakowie, gdzie mógłbym pracować podczas "dni zdalnych", kiedy to nie mogę być w biurze. Biuro samo w sobie jest dość małe, bo niedawno było zmieniane, więc przykładowo projekt zatrudniający 100 osób ma miejsca tylko na 20-25 osób, więc raczej 100% z biura mi nie pozwolą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i pytanie do Was czy w Krakowie macie jakieś miejscówki godne polecenia na pracę? Kawiarnie chyba odpadają, bo pewnie będę na jakichś callach z innymi osobami, więc zależy mi na małym hałasie dookoła. Płatne opcje też rozważę, aczkolwiek nie chciałbym wydać pół wypłaty, na samą możliwość wykonywania pracy xD

#krakow #pracbaza #praca #korposwiat #korpo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim
Zapytaj czy mimo wszystko nie możesz pracować w pełni z biura. W coowrkingach z warunkami bywa różnie, a płacić za możliwość pracy to też trochę takie xD
czasem w galeriach (chyba np. w bonrace) są dedykowane miejsca do pracy. nie wiem czy płatne
  • Odpowiedz