Wpis z mikrobloga

Wypożyczał ktoś auto w #budapeszt? Skusiło mnie 200 zł za 3 dni ale tyle mają podpunktów że już sam nie wiem jaki to koszt, chyba plus 159 euro administracyjnego oraz 3000 euro kaucji, a już myślałem że bardziej mi się opłaci na sam dojazd z i na lotnisko. Jakieś opinie? A może skuter można i warto, bo łatwiej o parkingi. Pobyt piątek-poniedziałek.

#podrywajzwykopem #podroze #wegry
  • 9
@m0rdeczka: Samochód w Budapeszcie nie ma większego sensu. Chyba, że chciałbyś się wybrać poza miasto. Ogarnij sobie nocleg blisko centrum i wszędzie dojdziesz pieszo/komunikacją miejską. Koniecznie skorzystaj ze starych stacji metra, są przepiękne! Z tego co pamiętam to metro w Budapeszcie jest jednym z najstarszych w Europien
@bestofluck: super, jutro wylatuje, hostel mam w miarę w centrum a przynajmniej przy metro. Widzę że są passy dniowe, ale chyba pojedyncze bilety wyjdą tak samo, a co do wynajęcia to ewentualnie skuter na dobę, bo rzeczywiście auto nie ma sensu, a duży motocykl nie dość że wychodzi 2x drożej to nie ma sensu w centrum
@DerMitteleuropaer: chyba zostanę przy pojedynczych najpierw. Też bym pochodził, ale od miesiąca dopiero stawiam kroki bez kul więc to i tak jest szarpnięcie się na głęboką wodę, na pieszo by mi zajęło to cały dzień :)