Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie co wczoraj widziałem na #sor.

Złamałem wczoraj palec i czekałem na sorze na te ich kolorki żeby mi przydzielili i wchodzi jakiś łysy byk z jakąś chyba kobietą(była tak zdewastowana z tyłu, że ciężko powiedzieć, oglądacie czasami pewnie filmy z #ukraima to ta wyglądała podobnie jak rusek po wyłapaniu granatu tylko z tyłu) na rękach i krzyczy na cały szpital doktora KOD PIĄTY KOD PIĄTY ALAR ALARM!

Ja sobie myślę ja p&$$#le co się odpi$@#@la, wtem wychodzi ładna Pani doktor i zamiast pomóc jakoś tej kobiecie to zaczyna drzeć się do tego łysego typa:

Wiedziałam już zanim wyjechaliście, wszystko mi nam już napisała ty świnio!

Łysy się trochę zmieszał ale mówi do doktorki, no dobra, dobra poniosło mnie, przesadziłem. Mów jak jej pomóc. Doktorka odpowiada, że zanieś ją na zabiegowy tam pielęgniarka przygotuje pacjentkę do szycia. I tak było, zaniósł ją za drzwi do pielęgniarki a ta po paru minutach zaczęła krzyczeć:

JEZUS MARIA CZYTAŁAM O TYM NA GRUPIE ALE CO ON KU&$@ KOŃ?!!! Po czym wybiegła z płaczem.

Myślę sobie w końcu szpital, często nie bywam, może to norma i nie ma się czym emocjonować...

Wtem wbiega jakaś kobieta do poczekalni, zaczyna sprawdzać ludziom telefony, i krzyczy kto z wykop? Kto z wykop? Myślę sobie, zajebiście jakaś mirabelka chce pewnie wyskoczyć na na wykop piwo i już chciałem podnieść rękę, że mam tu konto, ale po chwili dodała wszystkich pozwę! Słyszycie wszystkich! Wszystkich was powsadzam do więzienia!!!

No ręka mnie przestała momentalnie boleć. Mówię sobie a po co ci te kłopoty i wyszedłem z sali przyjęć.

Stąd mam do was pytanie, ile można chodzić że złamanym palcem bez gipsu? Dzisiaj święto więc pewnie znowu będzie tam dużo ludzi a nie chce mi się znowu przechodzić tego samego. Będę wdzięczny za porady.

#aferaanalna #tinder #rozowepaski #pasta #logikarozowychpaskow
  • 4
  • Odpowiedz