Wpis z mikrobloga

#danielmagical #patostreamy #rafatus A tutaj macie kochani jak sobie radzi rafatus za granicą i jak wam to pokazuje. Filmik stary, ale jary i jakoś mnie tak wzieło, bo nie ma nic innego. rafatus jak nie zrobi sobie zdjęcia czy live'a z domu hansa któremu daje za bezcen to mieszka w takich warunkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(click bait) bo to nie filmik rafatusa, jak coś mordy
@Syngergy Nie mów, że tak nie jest xD
https://www.youtube.com/watch?v=fHFwTH7SeOs
  • 36
@adam-adam344: Następny co nie dość, że nie potrafi logicznie myśleć, to nawet poprawnego pisania i składania znaków interpunkcyjnych musi się nauczyć. Nie potrafisz złożyć normalnej, kulturalnej wypowiedzi bez ubliżania i w czym uważasz się lepszy ode mnie z kiedyś? Zobacz jak się zachowujesz. Zwykła patologia. Porównaj sobie moje wpisy do twoich… Wy na lekach czy na narkotykach tutaj jesteście?
@adam-adam344: Pomijając fakt, że zanim wyjechałem do Niemiec nawet jako kierowca Ubera w Warszawie jeździłem, to nie mam wykształcenia handlowego i nigdy nie aplikowałem o pracę w sklepie Żabka. Nadal robisz błędy w składni. Opanuj emocje. Może więcej oddychaj jak mi odpisujesz? Jeszcze ci coś się stanie i będę musiał cię w szpitalu odwiedzisz biedny człowieczku… ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@RuFii: Nie zmuszał, lecz wykorzystywał. Nie jeden człowiek stąd, któremu jest wstyd, a inni mają taki syndrom wyparcia, że nawet nie dopuszczają do siebie, jaką krzywdę mi zrobili, namawiając mnie na te bestialskie czyny. Ja pod wpływem alkoholu i środków odurzających myślałem, że robię dobrze, zabawiając pato-widzów i szukając u nich obłudnego uznania. Jeszcze o tym szerzej opowiem, w swoim czasie.
@ChudyEdd: Jedynymi twoimi argumentami jest moja przeszłość, gdzie próbujesz leczyć na mnie swoje kompleksy. Zrozum chłopaczku, że ty byłeś na dnie, jak ja w dno pukałem od spodu, ty jesteś dalej na dnie, a ja wypłynąłem na powierzchnie, dlatego tak cię to boli. Boli cię mój silny charakter i siła, którą w sobie mam. Jesteś pato-widzem i musisz leczyć swoje kompleksy i dowartościowywać się na krzywdzie innych. Taka prawda. Mimo wszystko
@Rafatus69: my użytkownicy pato tagów to my, ale jestem ciekaw jak na twoją karierę zareagują np rodzice twojej dziewczyny, jak byłaby ich reakcja na film na którym walisz konia ShowUp lub liżesz cipe Adzie. No chyba że ta twoja nowa laska to ukrainka czy inna jakaś z europy wschodniej sztuka, wtedy prędzej ci się uda ukryć swoją karierę. No i jeszcze jedna rzecz, zakładając że zdecydujesz się na dziecko, jak sobie
@JicchakPerec: Po co ci mam odpowiadać na pytania Daniel, jak sam sobie na nie odpowiedziałeś? Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, ludzie ograniczeni mają ze mną problem, ja nie ( ͡ ͜ʖ ͡) i to jest to, zeszmaciłem i s%#rwiłem się na skale kraju i po tym wstałem i z uśmiechem chodzę, zdobywając codziennie kolejne osiągnięcia. Trzeba mieć twardą psychikę. Jak to nawinąłem w moim kawałku