Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś sobie włączył #blik zbliżeniowy w #milleniumbank to radzę wyłączyć albo aktywnie korzystać, bo okazuje się, że sprytnie z darmowego konta chcą ściągać 11 zł jak się nie użyje tej formy płatność minimum 5 razy.

Nie po to zakładałem darmowe konto bez potrzeby spełniania warunków by te warunki teraz spełniać, bo sami mi coś zaproponowali bez jasnego informowania o opłatach jak za kartę kiedy wszędzie się trąbi o "darmowości" tego rozwiązania. Zwłaszcza promując jednocześnie promocję blikomanii zachęcającej do ciągłego nim płacenia.

#bank i trochę #oszukujo
  • 4
@DzikiChleb: Trzeba jeszcze w apce milenium włączyć ją jako domyślną do NFC. Wtedy działa. Mi ta usługa zbedna, a włączyłem tylko dlatego, że sami dwa miesiące temu wyświetlili, że jest dostępna do aktywacji. Myślałem, że wszystko co związane z blikiem jest darmowe, a tu jednak okazuje się, że nie.
@Matpiotr: Nie muszę. Mam konto 360, które nie wymaga absolutnie żadnych akcji ode mnie jak nie mam karty wyrobionej. To nie jest moje główne konto, więc jej nie potrzebuję (od tego mam darmową starą kredytówkę citi - bez warunków obrotu), a za darmo mogę płacić kodami blik.