Wpis z mikrobloga

@Aquamen:

Zero wdzięczności


Ale wiesz, że to jest współpraca? Oni ugrywają swoje, a Polska się broni przed realizacją gróźb Putina, Miedwiediewa, Progożyna, Girkina, Sołowiowa i innych.

Czytam te twoje wpisy i nie widzę w nich logiki, bo zawsze jak ktoś z Rosji na nas pluje ty twierdzisz, że pada deszcz.. Masz syndrom Sztokholmski?
@GeraltRedhammer:

zawsze jak ktoś z Rosji na nas pluje ty twierdzisz, że pada deszcz.. Masz syndrom Sztokholmski?


Możesz przytoczyć jeden mój taki wpis? Bo nie przypominam sobie takich rzeczy. Nie manipulował byś jak ostatni propagandzista prawda? Prawda?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
tak wyglądało ZSU bez pomocy NATO o którym piszesz podsumowania, że nie potrafią upilnować rakiety. Zero wdzięczności. Zero. W zamian NATO otrzymuje sianie defetyzmu i stawianie ZSU ponad NATO. Niektórym zwyczajnie nie warto pomagać.


@Aquamen:

Czego nie rozumiesz w swoim komentarzu? Piszesz, że nie warto pomagać Ukraińcom bo są niewdzięczni. Ale cholera wdzięczność nas przed Rosją nie ochroni... tylko nie zdobycie przez nią Ukrainy. Myślisz wąsko uważając, że to my Ukraińcom
@GeraltRedhammer:

Ale cholera wdzięczność nas przed Rosją nie ochroni


No tak jak myślałem właśnie, nędzna najniższych lotów propaganda. Jesteśmy w NATO którego rusek boi się jak ognia a ten mi tu wmawia, że ktoś mnie broni przed ruskami śmiechu warte. Do tego pomawianie mnie o prorosyjskość tylko z powodu nie kierowania się emocjami i realnej oceny sytuacji.

Nawet mi by było śliny szkoda żeby takich opluć tbh. Żałośni propagandyści.
@Aquamen:

No tak jak myślałem właśnie, nędzna najniższych lotów propaganda. Jesteśmy w NATO którego rusek boi się jak ognia a ten mi tu wmawia, że ktoś mnie broni przed ruskami śmiechu warte


Naiwny jesteś? Czy tak szybko zapomniałeś? Pamiętasz te żarty w sumie najbardziej popularne w Rosji, ale u nas też miały swoich zwolenników z "wyrazami oburzenia" NATO i UE? Tak NATO w tym momencie okazało się dużo silniejsze niż wszyscy
Pamiętasz te żarty w sumie najbardziej popularne w Rosji, ale u nas też miały swoich zwolenników z "wyrazami oburzenia" NATO i UE? Tak NATO w tym momencie okazało się dużo silniejsze niż wszyscy myśleli.


@GeraltRedhammer: Pamiętam, to nie były żarty bo to fakty, po aneksji Krymu były tylko wyrazy oburzenia i nędzne sankcję.

Liczenie, że NATO zawsze nas obroni jest naiwnym życzeniem


Dlatego budujemy najpotężniejszą armię lądową w UE. W połączeniu