Wpis z mikrobloga

Kiedyś to mężczyźni mieli łatwiej. Pracę zapewniało państwo, kobiety same się nie mogły utrzymać, więc potrzebowały mężów. Można było iść do pracy po pijaku i cię nie zwolnili, a potem wracałeś do domu, n-----------s żonę i ewentualnie dziecko i siedziałeś przed telewizorem, a potem szedłeś spać. To było dużo lepsze niż to co jest teraz. Teraz nie jest fajnie.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RobieZdrowaZupke: @lord_xenu przecież teraz jest jeszcze łatwiej bo pieniądze są z socjala więc nawet nie trzeba iść do roboty tylko można od rana n---------ć konkubine po pijaku a mieszkanie to też nie problem bo wystarczy się gdzieś wbić na wynajem i państwo już zadba o to żeby cię nikt nie wyrzucił

wystarczy być patusem i jest easy mode
  • Odpowiedz
  • 11
@RobieZdrowaZupke:

Pomieszałeś dwa okresy. W czasie gdy państwo zapewniało pracę, kobieta mogła się już jak najbardziej sama utrzymać. W czasach kiedy nie mogła, chłop robił po 14 godzin dziennie 6 dni w tygodniu, a żony nie miał siły bić bo mięso jadł raz w roku.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: To jest piękne, teraz dziewczyny mogą same się utrzymać i decydować o całym swoim życiu. A pomimo tego wybierają sobie patusów/psychopatów/narcyzów którzy kompletnie nie nadają do związku ani na ojców. Zachodzą w ciążę z chłopami którzy dają dyla gdy tylko test wyjdzie pozytywny. Mistrzostwo.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: wypowiedź jak zawsze z honorem godnościa i merytoryką na jaką cię stać, odpowiem więc na dwa sposoby:
https://i.pl/dzien-ojca-samotni-ojcowie-w-polsce-zobacz-statystyki-pokazujace-jak-wyglada-sytuacja-samotnych-ojcow/ar/c1-16450261
skoro samotne matki to 19,4% to może to ty masz zero znajomych co nawiązuje też o załączonego obrazka? Bo ja parę znam, to nie jest trudne, tylko trzeba mniej wykopu używać. Patrz punkt dwa.
Jest nim szybki kolaż który wykonałem, kto przesadził z wykopem? Decyzjęzostawiam czytelnikom.
Usmiech_Niebios - @przeciwko78: wypowiedź jak zawsze z honorem godnościa i merytoryką...

źródło: 3232

Pobierz
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: no jesli komus nie potrzeba partnerki tylko szmaty do szmacenia to moze i bylo fajnie.
Ja np nie mam skłonnosci do takiego z-------o sadyzmu, a traktowanie drugiego czlowieka w taki podły sposob to kompletny dyshonor. Fajnie to było- dla alkoholików, prostaków, psycholi :)
  • Odpowiedz
Nie dla miękkich ludzi to


@gazozaur: pewnie to kwestia przyzwyczajenia a koniec koncow latwiej sie przyzwyczaic do nachodzenia i klutni z wlascicielem niz do pracy w januszeksie
  • Odpowiedz
@przeciwko78: nie, zjawisko się zdarza, ale nie umiem określić czy ma tendencję wzrostową czy nie. A to że kobiety również czasami wybierają patusów to żadna nowość, gdybyś spędzał mniej czasu na wykopie zamiast wjeżdżać na rodzinę ludziom którzy stwierdzili ten fakt to wiedziałbyś o tym.
Czy planujesz dalej przesadzać z wykopem w tak olbrzymim stopniu? Mogę jeszcze wkleić swoje konto dla porównania, będziesz miał podobną skalę czasową i sam stwierdzisz
  • Odpowiedz