Wpis z mikrobloga

ja też się nie dziwię skoro sympatycy ufo jak np ten koleś od Kosmicznych Opowieści naciąga fakty a osoby nieinteresujące się kosmitami wyzywa od ćpunów, alkoholików i ludzi tkwiących całe dnie na social mediach. Ogólnie nikt nie będzie poważnie traktował ciebie, jeśli ty nie będziesz poważnie traktował innych i siebie samego.
  • Odpowiedz
@FOTEL: Można link i moment filmu, w którym wyzywa ludzi nieinteresujących się "kosmitami" od alkoholików i ćpunów ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Oglądałem ten film i zgodzę się, że czasami podchodzi do tego zbyt emocjonalnie i nachalnie, wręcz ubolewał, że ludzie wola interesować się youtuberami niż ufo, ale mówienie, że wyzywa ludzi to całkiem inny poziom naciągania faktów ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@xKaminskipatryk: Ator jest chorym człowiekiem i szkodnikiem, ale generalnie lepiej jak nagrywa treści o charakterze spiskowym, niż jakby naprawdę miałby się tym interesować, bo dopiero obrzydziłby temat. Nikt normalny nie ogląda ani nie sugeruje się farmazonami tego spoconego grubasa.
  • Odpowiedz
@Heekate: to było w ostatnim filmiku jaki jego obejrzałem - co by było gdyby kosmici wylądowali w centrum miasta, czy jakoś tak. Faktem jest, że wyzywał pośrednio tj nie powiedział wprost, że "to ćpuny i alkoholicy" ale używał konstrukcji typu zmyśla, że dziennikarz kogoś pyta o zdanie i dostaje odpowiedź "może to i ciekawe, że wylądowali kosmici ale jest piątek wieczór i wolę napić się wódki, wziąć dopalacze, zapalić trawkę" etc.
  • Odpowiedz
@FOTEL: Ja sie zgadzam, że przedstawione historie i przykłady w tym filmie są skrajne i wręcz absurdalne, ale że niby wyzywa od ćpunów i alkoholików to nadinterpretacja. Tutaj jest moment, o którym mówisz: https://youtu.be/t5lG0ZdBcKc?t=577
Kurde, ale naprawdę mrozi ten odcinek xD. W tym filmie można mu wytknąć wiele, a ty przez brak obiektywności wybrałeś najgłupszy przykład.
  • Odpowiedz
@Heekate: najgłupszy? może po prostu najlepszy.

Niepotrzebnie mi zalinkowałeś ten moment, widzę, że jest jeszcze gorzej niż myślałem. Ten tekst "nie będę oglądał kosmitów, oh przepraszam, właśnie wpadły mi 4 lajki od osób których nie lubię ale muszę się dowartościować" aż brzmi jak parodia przywalania się na siłę.
  • Odpowiedz
@xKaminskipatryk: Po raz pierwszy od dawna Ator mówi prawdę propsuję ale za jakiś czas znowu uda zę zapomniał i będzie straszył ufiakami które nie istnieją i to tylko propaganda. Przecież jego widzowie nigdu n przyjmą do wiadomości że kosmici to demony, nie istnieją, są wynikiem propagandy jak np. sprawa Chińskich balonów. Oni wierzą w te kłamstwa New Age jakieś wróżby inne wymiary podróżnicy w Czasie kosmiczne energię i Ator niestety pogłębia
  • Odpowiedz