Wpis z mikrobloga

@Kwazariusz: #!$%@?ć logikę, kolejne fikołki...

Twoja argumentacja:

zdanie na temat wieku współżycia

Biblia źródłem prawdy

faszystowskich orangutanów


Twoje wnioski:

nie znaczy że ma rację


@Kwazariusz: Wszystko co wymieniłeś nie ma żadnego związku z tą dyskusją. W jaki sposób ta "argumentacja" podważa to co powiedział?

Każdy myślący człowiek doskonale widzi że ma rację, ponieważ gościu nie zaprzecza jak debil, tylko skrupulatnie krok po kroku bierze każdy argument drugiej strony i udowadnia
Opposition_Fuhrer - @Kwazariusz: #!$%@?ć logikę, kolejne fikołki...

Twoja argumentac...

źródło: CS_xJyUWIAA8nJv

Pobierz
@Opposition_Fuhrer: To ironiczne, bo łykasz wszystko co on mówi jak pelikan. Niestety, mi szkoda czasu na takie pierdoły, bo odkręcanie wszystkich błędów które tacy popełniają to angażowanie się 10-krotnie większe niż wymyślanie sobie chochołów.

Każdy myślący człowiek jest w stanie zapoznać się z obecnym stanem wiedzy na temat transseksualności, zajrzeć choćby do metaanaliz.

Prostaki jak ty potrzebują kogoś, kto im na chłopski rozum wszystko wyłoży :)
@Opposition_Fuhrer:
Co nie podoba mi się w argumentacji Walsha.
1. Sugerowanie, że jego oponentka zaprzecza istnieniu osób detrans, kiedy próbuje zaprzeczyć jedynie "epidemii detrans".
2. Odnoszenie się to tego, że nawet po tranzycji współczynnik samobójstw wśród osób transpłciowych pozostaje wysoki. Oczywiście nie podał przy tym żadanych danych, które porównałyby te współczynniki przed i po tranzycji. Równie dobrze mogłoby to być 40% i 10%, gdzie 10% dalej byłoby "sky-high".
3. Argument o
@Opposition_Fuhrer:

czepiasz nieistotnych szegółów

Prawie cała jego wypowiedź składa się z takich "szczegółów".
A co do filmu, to jak zajrzy do słownika, to się dowie, że to on mówi, że kwadrat to nie prostokąt.