Wpis z mikrobloga

fajni konsol zawsze mówią, że fpsy nie mają znaczenia, więc powinni byc zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@szuwarek-mini: Bo w pewnym sensie mają rację. Stabilne 30 fps przy FHD jest w zupełności wystarczające dla przeciętnego każuala. Problem pojawia się gdy fps tańczą makarenę a rozdzielczość co poziom waha się między minecraftem a crysis.

BTW zawsze śmieszą mnie wywyższający się pececiarze, gdy według w zasadzie wszystkich statystyk przeciętny
@L3gion tak jak konsolowcy bredzacy, ze komputer to trzeba rozbudowywac co roku lub dwa. Ja jestem szczesliwym posiadaczem i komputera do grania i konsoli. Siedząc z boku mogę sobie wysmiewac i jedną i drugą skrajność. Dla mnie konsola i tak nie jest do wszystkiego, bo granie w takie GTA, strategie, shootery wymagające precyzji jest po prostu słabe. #!$%@?, że nie wszystkie gry są na konsole i nie ma modów, które w takim
Wysmiewanie 1050Ti przy jednoczesnym zachwalaniu ciagle sprawnego ps4 tez jest nie na miejscu :p.


@szuwarek-mini: Źle zrozumiałeś, nie wyśmiewam 1050 Ti tylko że fanatyk PC narzeka na takie PS4 samemu mając sprzęt bardzo podobnej klasy. Wielkie heheszki bo PS5 czy Series X nie utrzymują 60 fps przy 4K pomimo że pecety do grania w 4K to nisza niszy.

tak jak konsolowcy bredzacy, ze komputer to trzeba rozbudowywac co roku lub dwa
BTW zawsze śmieszą mnie wywyższający się pececiarze, gdy według w zasadzie wszystkich statystyk przeciętny pececiarz jedzie na GPU klasy GTX 1050 Ti xD


@L3gion: a przecietny konsolowiec gra na switchu, no i co z tego?