Wpis z mikrobloga

p0lka wiąże się z brytyjczykiem/holendrem/niemcem który w swoim kraju jest incelem – normalna sprawa, przecież skończyłam zarządzanie polem namiotowym w WARSZAWIE i mówię po angielsku więc jestem częścią zachodu, za wysokie progi intzelu
polak wiąże się z ukrainką/azjatką – REEEE wykorzystywanie, przemoc ekonomiczna okropny incel mizogin jak śmiesz nie skakać wokół 30 letnich witaminek z przebiegiem passata b5

#p0lka #przegryw #blackpill #takaprawda #zwiazki #natura #azjatki #incel #stulejacontent #heheszki
itsoverforme32445 - p0lka wiąże się z brytyjczykiem/holendrem/niemcem który w swoim k...

źródło: temp_file.png2541974327356023399

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: proste broski, tak jest w tym padole. Rzucasz same fakty. Najohydniejsze w tym wszystkim jest to, że typowie mówią to samo. Haa pewnie #!$%@? ma i inne bzdury. Mężczyźni powinni się wspierać. Zobaczcie jak #p0lka zaczyna kąsać gdy inna #p0lka jest wyjaśniana. Ona wie, że to jest tez jej interes.
  • Odpowiedz
ten obrazek to ostry coupe. Znajdzie high tierowego normika z pocałowaniem w rękę.


@olaf_wolominski: Nie jestem pewien, o ile gdy laska po prostu kłamie/przemilczy to jak się puszczała w przeszłości to z łatwością złapie normika, tak w sytuacji gdy ma dzieci to już nawet najgłupszy normik jest ostrożny w kontaktach z nią, łatwo to może złapać jakiegoś kompletnego frajera.
  • Odpowiedz