Wpis z mikrobloga

#!$%@?ć też programistów Tindera,że coś takiego dodali!!!


@NiebieskiMiszmasz: ja w opisie zawsze daję, że żadnych feministek, samotnych matek, przelatanych imprezowiczek które poczuły, że teraz nadszedł czas się ustatkować

ta opcja to zbawienie bo już na etapie mojego przesuwania lasek w prawo widać czy laska jest jebnięta czy nie

zawsze ten opis wywołuje ból dupy i zawsze mimo tego znajduję fajne dziewczyny które nie wpisują się w ten opis
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: teraz jestem w szczęśliwym związku od dwóch lat, ale jak zakładam tinderka to nie jestem na nim dłużej niż miesiąc...

nie jestem fanem długich rozmów... spotykamy się, jak jest chemia to do mnie, albo do niej na max drugim spotkaniu bo ja koleżanek nie szukam i elo, jak tępo jej nie odpowiada to żegnam. Nie będę simpował do obcej laski tygodniami a jak jestem w typie dziewczyny to zaprosi
  • Odpowiedz
@Sprus: z jednej strony mowisz ze nie chcesz przelatanych imprezowiczek a z drugiej idziesz z laska na pierwszej randce do łożka xD jak po pierwszym spotkaniu daje ci dupy, to jest przelatana przez wielu ;)
  • Odpowiedz
z jednej strony mowisz ze nie chcesz przelatanych imprezowiczek a z drugiej idziesz z laska na pierwszej randce do łożka xD jak po pierwszym spotkaniu daje ci dupy, to jest przelatana przez wielu ;)


@Frettka:

nie zwiążę się z kobietą dla której nie jestem facetem na którego leci łamiąc dla mnie własne zasady
nie mam problemu z tym, aby dziewczynę przelecieć na pierwszym spotkaniu bo to kobiety mają większe wymagania wobec mężczyzn i to mężczyźni muszą spełnić pierdyliard warunków, aby mogli liczyć na takie zachowanie ze strony kobiety nie płacąc jej
  • Odpowiedz
feminizm


@NiebieskiMiszmasz: w sumie spoko, nie musimy się we wszystkim zgadzać. Mnie bardziej triggerują takie zainteresowania jak Instagram albo tatuaże xD To tylko pokazuje, jaką gimnastykę muszą robić ludzie z tindera, żeby się doszukać jakichkolwiek zainteresowań u kobiet xD
  • Odpowiedz