Wpis z mikrobloga

Miraski pomóżcie proszę ogarnąć temat.
jestem z różowym i dzieciakami na majówce w Budapeszcie.
Małolata niefortunnie uszkodziła rurkę od umywalki powodując odcięcie wody w pokoju. Mamy niedzielę w środku majówki. jakakolwiek naprawa wchodzi w grę dopiero w dni robocze. nie można się nawet wysrać o kąpieli w ogóle nie wspominając. booking nie widzi problemu i relokować nie chce bo właściciel wyraził chęć pomocy.
co można zrobić jeszcze w tej sytuacji?
#turystyka #booking #wegry #budapeszt #gowniaki
  • 12
@Ogau tak booking ma nas relokować bo sam powiedział że to zrobi ale się wycofał jak zobaczył że trafiłem na error fare i nie w smak im rezerwować paru dni w samym centrum w zajebistym apartamencie. a zapłacić nie zapłacę bo mam ubezpieczenie od tego. problem mam tylko taki że wody nie ma
@Ogau nic im naprawiał nie będę. są ludzie od tego za których zapłaci ubezpieczalnia i nikt się od tego nie miga. problem że każdy leci w członka. chcę tylko utrzeć nosa bookingowi za to że odstawiają januszerke. skoro deklarują od początku relokację a potem się z niej wycofują to przypadkiem będę musiał to zgłosić w ramach chargebacku niewykonanie usługi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Poczuj_Rurznice: nie no booking nic ci nie powinien dawać, bo to twoja wina i na 99% się nie "ogarną". Bardziej mnie interesuje chargeback za to, że #!$%@?łeś komuś chatę xD
@Poczuj_Rurznice: a ja jestem ciekawy czy ludzie w banku są aż tak głupi. Ja wiem, że to tylko Grażynka po licencjacie z ekonomii w najlepszym przypadku, ale i tak beka, jak dostaniesz ten hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)