Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jamniki2: nie zgodzę się ze nienaturalnie. Może po prostu jakaś inteligentna, wrażliwa laska która proboje zrobić dookoła tego trochę jakiejś magii i czegoś specjalnego
  • Odpowiedz
@greenbong: >nie zgodzę się ze nienaturalnie. Może po prostu jakaś inteligentna, wrażliwa laska która proboje zrobić dookoła tego trochę jakiejś magii i czegoś specjalnego
Wrażliwa i inteligenta laska dająca dupy nieznajomemu facetowi, no nieźle inteligenta xD
  • Odpowiedz
  • 0
Wrażliwa i inteligenta laska dająca dupy nieznajomemu facetowi, no nieźle inteligenta xD


@deityrain: może jakbym już kilku takich nie zaliczył to bym nie wierzył w to
  • Odpowiedz
  • 1
W sumie to już wyszło że jestem trollowany. Wszedłem zrobić screena jej profilu i już jest info ze jest 305km stąd i mieszka w Poznaniu xd
  • Odpowiedz
@greenbong: żebyś tylko nie miał jak ja xx lat temu, zachodzisz pod klatke a tam 4 typów i kazdy sie probuje dodzwonic do tej samej laski. Równocześnie dostrzegasz na balkonie w bloku na przeciwko, nastolatki dławiace sie ze smiechu.
Niezręczność level hard.
  • Odpowiedz
@greenbong: nie zabieraj portfela i dogadaj się ze znajomym, że jak do godziny się nie odezwiesz, to tu i tu ma wezwać policję. Nic też nie pij tam u niej, bo bez nerki się jeszcze obudzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz