Wpis z mikrobloga

Chłop wyciął z filmu o sobie Piszczka, który pomógł mu w Dortmundzie wejść do drużyny xDDDD Zaryzykuję hipotezę, że Piszczek miał większy wpływ na karierę Bobka niż jego żonka anka XDDD A on go wyciął z filmu jak jakiegoś psa. Zero honoru bobek, zrobiliście z bobka swojego bożka, a on oprócz tego że czasem dobije na pustą bramkę, to ogólnie jest postacią dosłownie ALUBIALNĄ. Nie wiem, jak można lubić bobka za jego charakter czy jego szeroko rozumianą kluchowatość xD Poza tym bobek chyba nie ma własnego zdania, tylko robi to co mu każe jego żona albo agencja PR'owa. Tyle ode mnie, oddaję głos do studia. Halo Warszawa.

#mecz #lewandowski #afera #bobek #polska #patologiazewsi
KRZYSZTOFDZONGUN - Chłop wyciął z filmu o sobie Piszczka, który pomógł mu w Dortmundz...

źródło: 8062625.3(1)

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN Serio zlał Piszczka i Błaszczykowskiego? Dużo mówiło się o tym że Lewy jako kapitan kompletnie nie ma posłuchu wśród "starej gwardii" ale nie sądziłem że atmosfera między nimi była aż tak zła.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Statystyki miażdżą. Nie znam szczegółów sprawy z Piszczkiem, ale za to Ty też nie znasz. No chyba że jesteś ziomem Lewego albo Twój ojciec to trener Dortmundu. A co do żony, to mnie za wiele nie interesuje, bo to nie ona gra.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: w Polsce po #!$%@? z Legii poszedł do Znicza gdzie przeszedł wszystkie szczeble od 2 ligii kolejno zdobywając korony króla strzelców i mistrza Polski - o tym też nie wspomniano, a o Piszczku by mieli mówić?
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN Dokładnie, o Piszczku można powiedzieć, że jest ciepłą, skromną osobą i kiedy trzeba mówi jak jest. Lewy to klucha i cicha woda, każdą aferę wokół siebie to robi fikołki i czeka kiedy ucichnie ten temat sprawiając, że sam kreuję się jako NIEWIDZIALNY.
  • Odpowiedz