Wpis z mikrobloga

Majówka 2021. Polacy tłumnie stoją w kolejkach na dworze, w maseczkach (XD), nierzadko w deszczu by zaszczepić się i móc podróżować, iść do knajpy, do kina, itd.

Spora część z nich przyjęła jednodawkową szczepionkę J&J, która po krótkim czasie okazała się niewystarczająca i jeśli nie poszli po kolejną, już jedyną słuszną, fajzerowską dawkę to automatycznie dołączali do grona antyszczepionkowców. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
#koronawirus #szczepienia
Krupier - Majówka 2021. Polacy tłumnie stoją w kolejkach na dworze, w maseczkach (XD)...

źródło: comment_1619870306997kqZc3RjPZfpq0vzuQt1

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Krupier: Antyszczepionkowcy nierzadko nie są tylko przeciwni szczepionkom na covid ale ogólnie, więc owszem, kolega którego przytoczyłeś ma rację w tym, że wykład by im się przydał
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Wink nie, nie ma racji (pomijam już w ogóle chory wydźwięk tego wpisu) bowiem w czasie covidowej histerii antyszczepionkowcami głąby nazywali każdego kto tylko nie chciał skorzystać z tej konkretnej szczepionki.
  • Odpowiedz
@Krupier: ale wam szury smutno, że każdy o was zapomniał i teraz musicie postować takie gunwo, aby dać o sobie znać, kisnę. Wymądrzanie się z pozycji i wiedzy obecnego dnia
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@ciachostko

@Krupier: ale wam szury smutno, że każdy o was zapomniał i teraz musicie postować takie gunwo, aby dać o sobie znać, kisnę. Wymądrzanie się z pozycji i wiedzy obecnego dnia


Fajne urojenia szurku. Kisnę.
  • Odpowiedz
@Krupier: mieszkam w okolicy, mam zdjecia
z tej kolejki bo akurat pomykałem tam na rowerze, nawet wpis o tym zrobiłem jacy ci ludzie #!$%@?. Czekali tam wtedy na Johnsona bo jedna dawka i spokój, ciekawe ilu z nich pojechało na wakacje
  • Odpowiedz
@dziadeq: Destynacja wycieczkowa, rozumisz DESTYNACJA nie jakiś kierunek czy coś. Ja jestem zaszczepiony, światowy rozumisz, jestem kimś rozumisz to, ty jesteś nikim!
  • Odpowiedz
@Krupier: Uwielbiam wykopków piszących o śmiercionośnych szczepionkach, których najczęściej dziesiątki przyjęli jako dzieci i dzięki temu nie zmiotła ich żadna zaraza do momentu kiedy nauczyli się składać zdania :) 
Wiele rozwiązań w pandemii było idiotycznych - zamykanie lasów, maski na zewnątrz, co drugi stolik w knajpie wyłączony z użytku, sprzedaż połowy biletów w pociągach, już nie mówiąc o bałaganie jaki mieliśmy w szpitalach i przychodniach. Ale pretensje że szczepionki nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@DarthKenobi

@Krupier: źle zrobiłem, że się zaszczepiłem? Serio nie wiem, a przeglądając mikro, widzą propsy tego tylu postów, to jakoś czuję źle.


Jeśli szczepiles się bo obawiałeś się choroby to bardzo spoko. Jeśli robiłeś to by móc podróżować itp. to beka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@tsanta tylko dlaczego reklamowano te szczepionki jako super produkt, a niekiedy wręcz wprost mówili, że chronią w 100% przed zakażeniem i hospitalizacją? Po co kłamali?
  • Odpowiedz