Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Czerwone_Stringi: probuje zrozumiec jakie procesy zachodza w glowie takich ludzi i zastanawiam sie na jakim etapie doszlo do zwarcia w ich mozgach, ze nie potrafia pojac podstawowych zasad jakimi rzązi sie ten swiat xD
@Notes: czy te przegrywy są teraz z nami w pokoju>?


@ikimrdbeietocytynal: to ma byc zabawne czy jak? kazdego dnia rano do sniadanka czytam te wysrywy a jak komus cos napisze to jest wielki foch i czarnolisto :) tak wiec tak - te spdoxy sa teraz z nami w pokoju xD
@Noxter20: napialem wyzej dlaczego czytam i jakie sa ku temu powody ;) nie ma to nic wspolnego z tym, ze czuje sie spelniony.
no ale widze, ze ktos tu ma problemy z czytaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Notes: czytałem tylko wpis a nie to co pisałeś pod nim i raczej mam problemy ze zrozumieniem twojego zachowania. Zrozumiałeś już te procesy czy dalej bedziesz wypisywać swoje wysrywy ?
@Notes: Realne życie wygląda różnie, zależnie od człowieka, ale na tym tagu to chyba chodzi o coś w stylu "dej mnie tą 10/10 bo mnie się należy i to za nic, nie mam dobrych genów, ale nic jej nie dam w zamian (nie jestem jakimś beciakiem), bo mi się należy za darmo, a patrzcie tamten Chad dostał za darmo, bo ma dobre geny, natura".
@Musze_wygrac_zycie: jest dokladnie jak napisales/aś
kazdy przypadek jest indywidualny ale wiekszosc przegrywów sama szufladkuje sie do ogolnej kategorii spdoxów bo w wiekszosci przypadkow zamiast poczynic jakies kroki w kierunku wyjscia z przegrywu woli zakwalifikowac sie pod szyld przegrywa i narzekac na kobiety oraz normictwo.
sama roszczeniowosc tez jest zabawna bo dokladnie takie tutaj panuje przekonanie, ze im sie po prostu dobra praca i ruchanie nalezy a to zly los sprawil, ze
no ale zrozumiałeś ? XD


@Noxter20: no ciagle niestety nie. idzisz jaka jest roznica miedzy nami? ja probuje cos zrozumiec i zglebic temat a ty za to nie rozumiesz niczego i tak ci sie zyje powolutku na tej wsi ;)
@Noxter20: nieprawda! zgodzę się, ze (statystyka z dupy) 90% moich wpisów to hejt w strone leniwych miernot umyslowych ale jesli trafia sie ktos, kto cokolwiek chce zrobic ze swoim zyciem albo szuka pomocy to ma z mojej strony ogromne wsparcie i zawwsze bede za takie osoby trzymal kciuki i raczej taki ktos nie uslyszy ode mnie zlego slowa a wrecz przeciwnie.
za to jesli ktos jest toksyczny i ciagnie innych w