Wpis z mikrobloga

@PonySlaystationn @DzikiBomber @Panitsch @siurasek @PiesStoiPodDrzwiami nie mam pojęcia jakich wersji używacie, ale ja mam tą opcję bo używam tego:

https://github.com/decipher3114/Revancify

Najpierw musicie pobrać termux z githuba (nie instalujcie wersji z google play).
Po uruchomieniu termux zwróćcie uwagę na to aby termux miał dostęp do zapisywania plików (w xiaomi access and change files on internal storage).

Następnie komenda pkg upgrade
Zwróćcie uwagę że podczas aktualizacji termux będzie was się pytał czy zastąpić pliki,
misiek735 - @PonySlaystationn  @DzikiBomber  @Panitsch  @siurasek  @PiesStoiPodDrzwia...

źródło: temp_file.png1970647606560626174

Pobierz
  • Odpowiedz
@PonySlaystationn @DzikiBomber @Panitsch @siurasek @PiesStoiPodDrzwiami oczywiście ta wersja youtube wymaga micro g, które zainstalujecie przez 6. Extras menu i następnie 1. Download vanced microg.

Aby youtube w ogóle się uruchamiał, przynajmniej w xiaomi musicie zezwolić na autostart microg, w przeciwnym razie youtube będzie wam się crashowal.

Po zalogowaniu na Wasze konto youtube, opcje spoof znajdziecie tak jak pisałem, w settings- revanced extended - miscellaneous i włączcie enable protobuf spoof
  • Odpowiedz
@rsnbl: Mi tv nie chciał odpalić apki, a bawić w jakieś rooty mi się nie chce, nie znam się na tym. Family na 5 osób to 35zl, więc jak dla kogoś 5 zł to za dużo to może niech weźmie kredyt.
A dla zasady właściwie bo co? To nie jest organizacja rządowa jak TVPvod, a utrzymanie takich serwerów pewnie troszkę kosztuje.
  • Odpowiedz
@Issac: Wspaniała apka, padła mi 2 dni temu () Revanced jakiś taki gorszy, brzydszy, ale nie innej alternatywy nie ma. Reszta to syf bez połowy funkcjonalności.
  • Odpowiedz