Wpis z mikrobloga

Mam sobie POJO, które dostaje na wejściu. I teraz potrzebowałbym w jak najszybszy (najprostszy) sposób zapisać go do bazy przez JPA.
Niestety nie mam dostępu do modelu i nie moge go opisać annotacjami.

Jest jakis sensowny sposób aby to ogarnąc (zapewne będzie z 20-30 pojo/enumów) z tego co znalazlem to najbardziej sensowne:
- stworzyc encje i mapper (np. mapstruct)
- wygenerowac pliki hbm (jest jakis generator?), bo reczne pisanie troche odpada

#java #jpa #hibernate
  • 5
  • 0
@math3: Obiekty ktore przychodza do mnie sa zaciagane z innej jar-ki. Ktora jest wspoldzielona pomiedzy projektami. Wiec wpychanie tam annotacji typowo jpa/hibernate odpada.

Widzialem tez sugestie, zeby wepchac tam annotacje, ale na poziomie builda zrobic dwie wersje, z i bez. Ale to tez (teraz) odpada. (w przyszłości, to nie jest całkiem głupie).

Jestem w sytuacji takiej, ze cały model danych ktory mi przychodzi (czyli w sumie DTO wymieniane ze swiatem) jest
via Android
  • 0
@Myzreal widziałem sugestie jako jedno z rozwiązań. Adapter i a notacje na getterach. Tylko gość napisał że nie ma pewności czy to działa. Wychodzi na to ze będę musiał szybki test zrobić. Bo to nawet sensowne rozwiązanie.