Wpis z mikrobloga

Nigdy żadnych div.

Piszę ten wpis już drugi raz, przy pierwszym razie pisałem go pod wpływem tak silnych i negatywnych emocji, że aż moderacja go zdjęła (o ile nie z innych powodów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)), więc napiszę go jeszcze raz na spokojnie...

Jechałem dziś do Gdańska na panią divę. 18 lat, GFE, jedna z najwyżej ocenianych na garso. Miałem też w zapasie pseudocichodajkę z datezona w razie W, czyli plan B ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cel: zostać ropzrawulcowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nic nie wypaliło. Nie byłem wstanie znaleźć mieszkania divy. Przyjechałem na wskazany adres, dzwoniłem do niej, pytałem się gdzie jest dokładnie, nic się nie zgadzało, nie było żadnych apartamentowców o których mówiła, w końcu straciła do mnie cierpliwość i zakończyła połączenie.

I tyle. Nie było segzów, bo nie mogłem trafić na jej adres. Nie znalazłem jej. Wkurza to tym bardziej, że miała naprawdę miły dla ucha głos, bardzo młoda osoba.............
Postanowiłem ratować się planem B....ale straciłem kontakt z laską, całkiem mnie olała.

100km w jedną stronę, paliwo i czas poszło *******

Nigdy więcej div, tylko cichodajki, bo te przynajmniej mogą się normalnie na mieście z tobą spotkać, nie mają takich sztywnych norm i zasad których by się trzymały.

Na majówkę będę pił, grał w gry i słuchał muzyki.
J
*ć wychodzenie z przegrywu, bo to po prostu nie działa. Żadne umawianie się z pannami z tindera/badoo, żadne divy, nic nie działa. To jakby ktoś miał wątpliwość, czy #klatwa dalej działa. No działa i trzyma się świetnie.

To już ten etap, gdzie jeśli już nic się nie poprawia w moim życiu, to chyba zacznę powoli się staczać w dół, bo mi wszystko jedno w sumie.

#tinder #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #badoo
  • 20
@Pralko-suszarka Diva była dla Ciebie miła i chciała Cię naprowadzić. To i tak już postęp, chociaż klątwa trzyma mocno i nie ustępuje. Gratuluję determinacji i siły woli, życzę sukcesów. Nie poddawaj się w życiu, pozdro miras :)
@Pralko-suszarka: Dlatego do div umawia się na bieżąco bo one lubią wystawić cię do wiatru. Ciebie i innych.
Nie wiem tego na szczęście z własnego doświadczenia ale z innych ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dotychczas byłem na divach dwa razy. Za każdym razem umawiałem się na teraz - dzwonię i pytam czy mogę przyjechać za kilkanaście minut.
@Pralko-suszarka daj spokoj. Podobno szmaty wystawiaja chlopow non stop, nie Ty to kolejny. Zadne picie czy narkotyki, jedno i drugie oglupia. Jak segzy to tylko z dziewczyna ktora dazy uczuciem. W przeciwnym wypadku to jest tak, jakbys automatycznie walil konia o kawal miesa (jakkolwiek to brzmi) a nawet gorzej, bo konia wiesz jak walic, a dziwka ma humory, moze yebac jej z mordy itp. Ogolnie tragedia.

Po pierwsze to zmien nastawienie -
Po pierwsze to zmien nastawienie - zacznij spacery, prysznice regularne, spij regularnie


@wcaleniepchamsiewmultikonto: ?????? XD Nie wiem, czemu wy przychodzicie i #!$%@? takie kocopoly?
Po pierwsze skąd wiesz, że tego wszystkiego nie robię właśnie.....
A po drugie, nawet gdybym nie robił, to jak miało by mi to pomoc? Laski magicznie zaczną się respić z powietrza? Już tyle głupot co ja się na słuchałem z tych gówno rad to ja mógłbym książkę
@Pralko-suszarka

Tak, spanie, odzywianie, nadwaga wplywa na stan zdrowia i samopoczucie i nie ma w tym zadnego #!$%@? czy magii. Jakbys tego sie stosowal, to bys to wiedzial a nie rzucal sie :)

Nie, seks z kurva a fapanie to w zasadzie to samo. Fapanie nawet lepsze. Za to seks z osoba ktora dazy uczuciem jest nie do porownania z #!$%@? czy fapaniem.

Ok czuje po tonie wpisu, ze jestes zjebem ze
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.