Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@iwaify Niebieski mechanik juz ja sprawdzil. Byl pozytywnie zaskoczony. Komora silnika jest bardzo czysta.
Poprzednia wlascicielka jezdzila tylko z domu do pracy
@iwaify: Ja kupiłem za 150£ R19, złomy tam nie mają dużej wartości, często koszty napraw przewyższają wartość samochodu i ludzie pozbywają się ich, podobnie z meblami są strony w UK, gdzie oddaje się wiele sprzętów za 0£.
via Android
  • 2
@KollA mam cala historie poprzednich przegladow z cala lista co jest zalecane do zrobienia. Obecnie sa to tylko przednie hamulce. Mirca byla pod opieka dobrego garazu przez lata
Mam ja tylko by sie nauczyc jezdzic, miec transport do pracy i jako zapasowe auto dla niebieskiego
Ubezpieczenia jest tanie, tak samo jak tax
Rok temu moj niebieski musial naprawic jego auto do MOT, wiec kupilam za 200£ Zafire, aby miec transport.
W baku
Niebieski mechanik juz ja sprawdzil. Byl pozytywnie zaskoczony. Komora silnika jest bardzo czysta.


@elsaha: #!$%@?, klasa mechanik. Mam nadzieję że test białej rękawiczki był robiony bo bez tego nie kupuje się auta. Kiedyś też okazyjnie kupowałem auto i nie wiedziałem takich rzeczy, okazało się że w komorze mieszkał bezdomny i syf jak cholera, wszędzie puszki i ulotki Ikonowicza z Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej. Od tego czasu zawsze biorę profesjonalnego mechanika z czołówką