Wpis z mikrobloga

@mohawk: ??? tu nie chodzi o skarżenie tylko niech ludzie wiedzą, że to bot. Ja tam wchodzę tutaj (na dowolne tagi) aby wyjść ze swojego naturalnego środowiska i np na serialach zobaczyć rekomendacje czegoś co ja bym nie znalazł kierując się moimi preferencjami i modus operandi co do wyboru filmów/anime/mang/książek/itd
@NewBlueSky: chłopa dupa zapiekła że jakiś anonim mu usunął komentarz do tego stopnia, że zrobił swój własny wpis o tym wydarzeniu xD


@Ponury_przegryw: tak bardzo mnie zapiekło, że jakiś bot spamuje tagami, narzuca jakąś tezę, a jak mierzy się z opinią/obserwacją, która podważa jego narzuconą wizję to się o to spłakał i usunął. Potwierdzam.

Skoro ten troll spamuje tagi to powinien oczekiwac, ze kazdy uzytkownik dowolnego z tych tagow moze
@Ponury_przegryw: uwielbiam takich niespójnych cwaniaków xDD

Można robić XYZ ale tylko według twoich subiektywnych kryteriów. Więc jego usuwanie postów =/= moja beka z niego po usunięciu postu. Teraz sztuczka. Powodzenia w szerzeniu tych bredni dalej.

@NewBlueSky: tak jak użytkownik może się wypowiedzieć tak autor ma prawo skasować komentarz, czego nie rozumiesz( ͡° ͜ʖ ͡°)
NewBlueSky - @Ponury_przegryw: uwielbiam takich niespójnych cwaniaków xDD 

Można rob...

źródło: BAEythR

Pobierz
@NewBlueSky: Nie ma to jak narzekać, że ktoś ogranicza twoją wolność słowa i samemu robić dokładnie to samo. XD

Co innego jakbyś nie kasował jego postów by mu pokazać, że szanujesz wolność słowa nawet jak się nie zgadzasz z innymi wypowiedziami, a tak to pokazałeś jedynie mentalność Kalego: "jak Kalemu kasować posty to zły uczynek, jak Kali kasować to dobry".

Zawsze bedzie beka krecona z botow i placzkow co usuwaja posty,
@NewBlueSky: Nie ma to jak narzekać, że ktoś ogranicza twoją wolność słowa i samemu robić dokładnie to samo. XD


@nostalgiwolf: ty tez jestes cwiercinteligentem jak @Ponury_przegryw ???

Trzeba być spójnym i logicznym. Ja popieram wszystko i akceptuje wszystko. No chyba, że ktoś nie potrafi się zachować i jest cwaniakiem. @Ponury_przegryw jest cwaniakiem, bo nie ma żadnej logiki/spójności za swoimi wypowiedziami, udaje, że popiera pewną rzecz ale dodaje do tego subiektywną