Wpis z mikrobloga

Jak sądzicie, ile podatków, składek, ubezpieczeń i innych danin trzeba zapłacić od 33.761,50 zł pensji brutto? No ku*wa 9.734,86 zł XD


@konrad_bolec: wszystko fajen ale z ciekawości jakbyś byś to widział inaczej? Jak mentzen, że podatek pogłowny?

Pomijamy kwestię, że w zasadzie przepala cały hajs na głosy.
@kierowcaautobusuofficial mało tego, jeszcze mi #!$%@?ą 32% dochodowego powyżej 240k rocznie, więc będzie fajnie :)

@lentilek No coś koło tego. Totalna patologia.

@JajkaNieMajaBialek XD

@Kryspin013 Jakby mentzen wprowadził swoje pomysły w życie, to ten kraj by jebnął w tydzień.
Wysokość podatków to jedno, ale jak sobie uświadamiam, że te pieniądze są na pełnym lajcie rozkradane przez pisowskich złodziei, to zalewa mnie krew. Dopiero co zorientowano się, że siostra morawieckiego "pracuje" na fikcyjnym
@Kryspin013 Jakby mentzen wprowadził swoje pomysły w życie, to ten kraj by jebnął w tydzień.

Wysokość podatków to jedno, ale jak sobie uświadamiam, że te pieniądze są na pełnym lajcie rozkradane przez pisowskich złodziei, to zalewa mnie krew. Dopiero co zorientowano się, że siostra morawieckiego "pracuje" na fikcyjnym etacie w referacie, który nie istnieje XD rozumiecie to #!$%@?? Spójrzmy też jaka jest przykładowo jakość służby zdrowia i innych służb opłacanych z podatków
@konrad_bolec: dodaj do tego wszelkie podatki, akcyzy, daniny i opłaty "#!$%@?" z których tylko kilka % idzie na służbę zdrowia, edukację czy infrastrukturę i nagle okazuje się że państwo ci #!$%@? 90% hajsu XD
@konrad_bolec: dodaj do tego wszelkie podatki, akcyzy, daniny i opłaty "#!$%@?" z których tylko kilka % idzie na służbę zdrowia, edukację czy infrastrukturę i nagle okazuje się że państwo ci #!$%@? 90% hajsu XD


@StdPtr: prawdę mówiąc to większość podatków idzie na utrzymanie infrastruktury, urzędów itp. Ale i tak to #!$%@? nie zmienia nic w tym ile klakiery z PiSu #!$%@?ły oraz #!$%@?ły hajsu na pierdoły.
@konrad_bolec @Kryspin013 Tak rośnie, że dalej przeznaczamy najmniej na służbę zdrowia w Europie i to sporo mniej od średniej. Mamy dużo uprzywilejowanych grup, które prawie wcale nie płacą składek, albo przedsiębiorcy, którzy nie uzyskując dochodu płacą 320 złotych składki zdrowotnej. A kiedyś była informacja, że 60% przedsiębiorców nie uzyskuje dochodu w Polsce.