Wpis z mikrobloga

Hejo motocyklowe świry! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po kilku latach planuje sprawić sobie znowu motocykl ale zastanawiam się na tym, żeby jak już kupić, to coś o wyglądzie klasyka lub coś co klasykiem zacznie się stawać. Moto ma być po prostu ładne, nie za ciężkie i dawać przyjemność z jazdy (również w dwie osoby). Rozglądam się raczej za nakedem choć wygodny cruiser też będzie chyba ok. Polecicie coś? Budżet niestety niezbyt duży, ok 5-8 k. Wklejam zdjęcia kawasaki zr 550 dla przyciągnięcia uwagi (σ ͜ʖσ) #motocykle

Pobierz hornat89 - Hejo motocyklowe świry! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po kilku latach planuje sprawić sobie ...
źródło: 2742
  • 17
@hornat89 Przy takim budżecie to celowalbym w Yamahe XJ 600N od rocznika 1998. Szczególnie czerwień w chromami.

Suzuki Bandit 400 jest świetny, ale będzie problem z częściami. Mało popularny motocykl i ma swoje lata.
@strikingsurface Gaźnika nie ma co się obawiać, jeśli nie jest to jakaś oryginalna konstrukcja. Pomyśl, czy jak się na tym #!$%@?, to plastiki dostaniesz, albo inne graty. No i jeśli tak, to za ile. Pamiętaj, że prawie na 100% jakaś parkingówka się może wydarzyć.
@Kuork: 750'tka ładna ale zastanawiam się, czy ponad 200 kg nie będzie dla mnie za dużo

@Zielony34 xj 600... patrz, zapomniałem o tym modelu!

@zielony_goblin Z wiatrem wiem, że powyżej 90 km/h jest już słabo ale coś za coś niestety. owiewek za bardzo nie chcę, no chyba, że by to spoko wyglądało. No ale raczej nakeda szukam

@Mawid_Dotyka 1200 za duży

@MrProfeska miałem kiedyś er'5 ( ͡° ͜ʖ ͡
ja ze względu na chłodnicę wybrałem er5. Co prawda ma z tyłu bęben ale lepiej nie przegrzewać się w lato w korkach.


@MrProfeska: Co to za bzdury? xDDDDD Ej, faktycznie, bo przed Tobą 100 właścicieli przez 20 lat nie stało NIGDY w korku, żeby nie przegrzać motocykla przypadkiem, bo Ci idioci z Kawasaki o tym zapomnieli projektując silnik xDDDD Ludzie, skąd wy macie takie dziwne projekcje xDDD