Wpis z mikrobloga

Kobiety sa odklejone mocno, w sumie to może nie tylko kobiety. Rozmawiam sobie z koleżanką na temat relacji damsko/meskich i napisalem ze w sumie wyglad > wszystko. Ona cos tam ze nie bla bla gadka i blue pillowe rzeczy, potem pisze ze mozna poprawic sobie wyglad. UWAGA! Masażami, kremami, peelingiem XD. No i tlumacz takim ludziom ze mordy nie wyprostujesz wlosow nie wychodujesz czy nie urośniesz. Chociaz dla mnie wzrost to giga cope morda > wszystko. No chyba ze masz 160cm wtedy to troche over.

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
  • 21
@smutnazabajpgg Już widzę pierwszy minus w tym wpisie: Mianowicie rozmawiałaś z koleżanką... Przecież to jest wiadome, że jak rozmawia się z kobietami na takie tematy, to one wysuwają swoje argumenty które są niepodważalne dla mężczyzny... chyba że osobnik płci męskiej jest mega oski 10/10 to zawszem oga zmienić zdanie bo wtedy nie używają, i tak nieużywanego mózgu, tylko myślą pochwą...
@Akinori456: Niestety tak jest na wszystko znalazła odpowiedz, dałem przykład tindera ze jest tam więcej chłopa jak kobiet i jako mężczyźnie jest się ciężej przebić bo zawsze znajdzie się ktoś lepszy, to otrzymałem argument że ona tam widziała tylko fit typów a ona takich nie lubi i że jej tam ciężko było. Z tego jej wynikło, że to kwestia upodobań i kobiety też mają trudno.
@smutnazabajpgg Nie wierz we wszystko, kto co powie... Pewnie mogła CI tak powiedzieć, abyś poczuł się podbudowanym osobnikiem męskim, i żeby Ci się przykro nie zrobiło... Oczywiście to tylko moja sugestia w którą też nie karze Ci wierzyć...
@smutnazabajpgg: takie powiedzenie, że "syty głodnego nie zrozumie" nie wzięło się znikąd. I to nie tylko o relacje damsko-męskie chodzi. Większość ludzi nie zgłębia się w temat. Jak ktoś jest dobry z matmy i myśli logicznie to ciężko mu tak od razu zrozumieć, że nie wszystkim przychodzi to tak łatwo. Jak ktoś ma talent do piłki nożnej to pewnie też myśli, że w sumie ta gra nie jest aż taka trudna,