Wpis z mikrobloga

zużyty katalizator też jest coś warty? bo mój to już tak chrzęści w tej puszce że chyba nic tam nie zostało xD


@oofok: Za kata od tego silnika dostaniesz jakieś 600-800zł. Kolejne 300-400 na stacji demontażu pojazdów za resztę auta. Dołóż trochę kasy i kup V40 z dieslem 1.9 od Renault - zajebiste silniki.

Miałem kiedyś V40 1.9, rozbiłem je i kupiłem drugie takie na części właśnie z 1,8 - wyszło
  • 0
@axelrodi: No właśnie te 1.9 mnie kuszą xD, ale boję się że będę żałował. W moim męczyłem się z opadającą podsufitką, bardzo słabym nawiewem na szybę - zdejmowałem deskę żeby uszczelnić rozdzielacz ale nic to nie dało xDD, wariującym nawiewem, wycieraczkami haczącymi o maskę przy jej otwieraniu i jeszcze kilkoma rzeczami. A no i najgorsze - rdza na błotnikach i progach
Też miałeś takie i/lub inne typowe dla v40 problemy?
@oofok: W tym moim V40 1.9 dosłownie 0 jakichkolwiek problemów - wszystko działało tak jak powinno. Po wypadku dopiero zaczęły haczyć wycieraczki o maskę - #!$%@? go poskładałem, marny ze mnie blacharz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zmieniałem auto to chciałem go zezłomować bo było do zrobienia sprzęgło, a nie chciało mi się użerać z kupcami, żeby dostać 1000zł, jak na złomie dostałbym 500. Ale ostatecznie przygarnął