Wpis z mikrobloga

Właśnie przypomniało mi się że jestem #tfwnogf i zalogowałem się na sympatię...

- retrospekcja pod tagiem #bylsobieprzegryw

I szybko zdaję raport:

- rozmowa z sympatyczną góralką nieco nie wypaliła. Po wymianie kilku korespondencji zbyła mnie sesją :)

Od ostatniego raportu:

- spodobałem się 6ciu #rozowympaskom (3 pasztety, 2 dresiary i 1edna za wysokie progi)

- mrugnęły oczkiem - 19 niewiast (12 pasztetów, 4 za wysokie progi, 2 to dzieciarnia, 1 w sam raz, ale nie odpisała)

- zagadało 7 niewiast (2 dresiary, 3 pasztety, 1dna stara baba co mnie nadal męczy... i 1dno 16stoletnie dziecko, odpowiedziałem nieco zbywająco, ale nadal mnie zagaduje :( , a pedofilem nie mam zamiaru zostać )

#bylsobieprzegryw #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss: @Karol191:

Jak celujesz w kobietę która chwali się pracą w branży modelingu, jest zbyt boska... a uroda zdecydowanie wyższa od mojej... to nawet nie warto myśleć o takich potencjalnych związkach na poważne...

Kobiety to z natury #!$%@? - gdy im nie zależy a jesteś z nią w związku (lub wie że może mieć lepszego), to prędzej czy później znajdzie sobie tego lepszego.

#takiezycie #mowiejakjest
  • Odpowiedz
Kobiety to z natury #!$%@?


@inqwertyk: witamy na wykopie xDDD

poza tym nie ma czegoś takiego jak "za wysokie progi", jest co najwyżej "#!$%@? która boi się odezwać", jak powiedziałeś zresztą "spodobalem się"


  • Odpowiedz
@ThisIsMyDog: Pedofilia to stan umysły. 16nastolatka to bardziej dziecko aniżeli kobieta z którą można układać sobie związek. Będąc o 8 lat starszy czułbym się jak pedofil...

@Angel_of_death: Zdjęcie mam. Modelem nie jestem :P

Bądź brzydalem, ubierz koszulę, znajdź ładny profil Twojej brzydkiej twarzy i będą Ciebie zagadywać.
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss: Nie szukam kogoś na 1dną noc. Na chwilę zapomnienia etc...

Wiesz ile operacji plastycznych musiałbym przejść żeby myśleć o poważnym związku z osobą która trudni się w branży modelingu? o.O

Lepiej mieć ciastko Tobie wierne, które Ty zawsze będziesz chrupał, aniżeli torcik który zawsze możesz stracić.
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss: To nie znaczy że brzydkiej :P

Przecież to na ten portal zarejestrowałem się po pijaku i tylko testuję co tam można znaleźć. A to że za dziwny cel wyznaczyłem kierowanie się zasadą - przymruż 1dno oko i celuj tak jakbyś miał celować na poważne to nieco inna bajka.

  • Odpowiedz