Wpis z mikrobloga

@Little_Makak: na miejscu RL kazałbym jej wrócić do Wojewódzkiego i powiedzieć, że bez niego mieszkala by na 15m2 i cały swój sukces zawdzięcza jemu. Nie czaje, jesteś sobie taką szara myszka, twój chuop też w sumie prosty chuop ale zarabia miliony na h. Zamknij ryj i korzystaj z życia i codziennie #!$%@? palę dziękując chuopowi. Jakoś #!$%@? nie widzę sytuacji odwrotnej, żeby np. mąż jakiejś gwiazdy robił szopki, chuop sensiedzi w
@struspedziwiart: no bez kitu, jakbym miał Roberta za np. ojca to bym mu codziennie korki liza coby tylko weekendowo sobie poużywać jak anka z jego $. Baba z pcimia dolnego wygrała na #!$%@? loterii z tym gościem, inny układ zajeć za młodu i skończyłaby z przemkiem z wykończeniówki w 30m2 zakredytowanym na dwa pokolenia, a i tak wystarczył wymuskany Rodrigo żeby hamulce puściły, abstrakcja dla mnie xD
@struspedziwiart w sumie dobry pytanie, ciekawe jak Robert zareagował/zareaguje.

No bo to co się dzieje to jest ewidentna mela na twarz, ale taka z premedytacją. Całym swoim zachowaniem Anka pokazuje:
no nie za bardzo cie szanuje i co mi zrobisz? Rozwiedziesz się ze mną? A co ja Ci takiego zrobiłam? Będziesz ryzykować utratę majątku? Zaryzykujesz utratę kontaktu z dziećmi? Przecież to tylko moja opinia na twój temat to ja nawet nie mogę
@struspedziwiart: być wdzięcznym można wewnątrz siebie a nie robiąc z siebie seks niewolnicę xD

@loczyn nie odnosiłam się konkretnie w temacie Lewandowskiej tylko do komentarza o okazywaniu wdzięczności robiąc galę codziennie

Jakbym miała codziennie robić galę swojemu niebieskiemu tylko by okazać mu wdzięczność za to, że dzięki niemu nie muszę "pracować w Żabce w Pruszkowie", to już wolałabym zostać divą.
w sumie dobry pytanie, ciekawe jak Robert zareagował/zareaguje.


No bo to co się dzieje to jest ewidentna mela na twarz, ale taka z premedytacją. Całym swoim zachowaniem Anka pokazuje:


@Makarow: nie zareaguje, przecież on dobrze wie z kim się ożenił, ona zawsze była odklejona a z nim była tylko dla kasy i sławy.
Zaqwsxe - >w sumie dobry pytanie, ciekawe jak Robert zareagował/zareaguje.

No bo to ...

źródło: obraz_2023-04-26_001039817

Pobierz