Wpis z mikrobloga

Jestescie jak banda zwierząt!!! Brakujące ogniwo w ewolucji…
Z jednej strony drzecie jape jak jacyś posłowie gdzieś coś komuś i chłopak się powiesil. Później drzecie jape jak jakaś banda patusów pobiła jakiegoś przegrywa bo jak tak można.

A teraz siejecie ferment i plujecie jadem mimo tego, ze na żadne z tych waszych #!$%@? nie macie żadnych dowodów a jedynie jakieś z dupy domysły oparte na sredniowiecznym modelu związków. Słusznie czy nie - już nie będę tego oceniał…

Ale przechodząc do meritum! Urządzacie nagonkę na obca wam osobę nie myśląc w ogóle o konsekwencjach!!!
Zdajecie sobie sprawę, ze w wielu przypadkach taki hejt w stronę Lewandowskiej mógłby zakończyć się bardzo tragicznie?
I nawet jesli ona coś #!$%@? to nie jest tonwarte tego, żeby pod wpływem hejtu odbiło się to na jej psychice albo na przykład na relacjach w rodzinie.

A do czego zmierzam najabardziej?
A co jesli pod wpływem tej afery z dupy Pan Robert będący tak czy siak pod duża presja za osiągnięcia sportowe weźmie i nie wytrzyma tego psychicznie i #!$%@? magika?
Co jesli załóżmy ze macie racje i afera ma sluszne podstawy i Anka faktycznie coś #!$%@? i dlatego jest ten spadek formy ale jakoś próbują poskładać swoje życie do kupy a wy tymi wszystkimi memami sprowadziliście na nich katastrofę (zainteresowanie mediów i plucie jadem przez społeczność)
I na przykład jak pan Robert zobaczy w internecie jeden obrazek za dużo jak alvaro ociera sie o jego żonę albo jakaś przeróbkę jak jakiś latino rucha Ankę to moze być impuls i pan Robert zniknie na zawsze!

Ktoś powie teraz, ze to ja układam scenariusze z dupy ale smierć samobójcza wśród sportowców sukcesu to nie jest jakaś sytuacja z kosmosu.
Chociażby z tego co pamietam to niemiecki bramkarz Robert (hehe co za przypadek) Enke rzucił się pod pociąg
A nie jest to jakiś odosobniony przypadek…

Najlepsze jest to, ze ten hejt wypływa z ust wykopowych piwniczakow którzy sami w większości przypadków chorują na depresje. Często sami byli ofiarami przemocy jak i fizycznej tak i psychicznej. To pokazuje tylko jak zezwierzecona patologia jest wykopowa społeczność.

Absurdalne jest to, ze takimi wpisami również mogą kogoś urazić, skrzywdzić, zagonić w otchłań depresji… jesteście toksyczni ale o tym wspominałem już bardzo czesto!
Nie pozdrawiam!
#lewandowski #lewandowska #afera #przegryw #depresja
  • 18
@Notes: Nie ma co się tak rozwodzić nad tym Nie czytałem do końca, ale według mnie za bardzo się przejmujesz. Faktem jest, że ona otwiera sobie furtkę do świata ocierania. Co zrobi dalej? Jej życie.
@Nerlo_ajcats: łe, ktoś ją musi nauczyć tego tańca.. Przecież nie Robert, zawsze mówili, że on drewniok... Na pewno to tylko pląsy były..
Zresztą, Robert podobno dobry jest w kiwaniu...
@Notes: Robert ma niepowtarzalną okazję zwrócić uwagę na problem polskich mężczyzn. P0lki są winne wielu samobójstw i taka też jest AL

CZEMU MU TO ZROBIŁA NO CZEMU? POLKA NAWET ZDRADZI NAJWYBITNIEJSZEGO PRZEDSTAWICIELA POLAKÓW
@Taaatko: Pomijając odklejki Lewandowskiej, kogo interesowałoby Twoje marne życie? Po co miałbyś wrzucać jakieś zdjęcia co jesz albo gdzie chodzisz na spacer, skoro ty nikogo nie obchodzisz, bo jesteś niewiele znaczącym randomem z neta XD
@Taaatko: Chodzi mi o odbiór. Jak ja czy ty wrzucimy zdjęcie nawet kutanga, to społeczeństwo będzie tym 1000 razy mniej zainteresowane, niż jak Lewandowski wrzuci zdjęcie siedząc w fotelu i nie robiąc nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)